Odtruwanie się od opiatów by DexPL ... a także wasze doświdczenia związne z wychodzeniem z uzależnienia.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2831 / 1138 / 1

30 lipca 2019wartburg pisze:
Postanowiłem podzielić się z Wami jak wyglądał mój detox, dzisiaj mija 20 dzień na czysto.
Gratuluję. Najgorsze przed Tobą. Po około 30 dniach odstawienia możesz sie spodziewać bardzo silnego nawrotu głodu psychicznego. U różnych ludzi różnie to wygląda, ale wtedy najczęściej ludzie się łamią myśląc: Skoro już nie biorę to jeden raz nie zaszkodzi... I zaczyna się nawrót.
Także zdrowia i wytrwałości.
  • 299 / 67 / 0

Ja jestem tydzień bez morfiny i tak jak do tej pory trzymałam się naprawdę dobrze, to teraz dopadł mnie taki głód psychiczny, że to jest koszmar.
Szczęście dla mnie, że nie mam w tej chwili i przez najbliższe 10 dni nie będę mieć kompletnie możliwości zdobycia jakiegokolwiek opio.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Odcisk palca powie, czy ktoś tylko dotykał kokainy, czy też ją zażywał

Pojedynczy odcisk palca pozwoli ustalić, czy ktoś ostatnio tylko dotykał kokainy, czy też faktycznie ją zażył. Test można przeprowadzić w czasie krótszym niż 2 minuty, czyli szybciej niż w wypadku badania krwi i można go wykorzystać do badań kryminalistycznych lub testów narkotykowych.
Użytkownik zbanowany
  • 155 / 7 / 0

Jak dobrze czytalem ile DXM brac dziennie i ile razy by probowac obnizyc tolerke na opio ? Oprocz fxm cos jeszcze jest w stanie obnizyc tolerke ? Wiem ze microdosing naltrexonu niestety nie mam dostepu do niego .

Ostatnie ostrzeżenie za offtop - wildwolf.
  • 116 / 13 / 0

Ja chyba nie dam rady całkiem rzucić kodeiny. Ograniczyłem do 150 mg co 2 dzień. Jak pójdę do pracy może uda się ograniczyć do raz na tydzień. Wszystko przez to że jestem ultra rapid metabolizer i nawet tak mała dawka jakoś tam działa. No i muszę calkiem przestać brac Thiocodine a zacząc Antidol tylko zawsze żal kasy. Czy oprócz wrzodów Thio uszkadza trzustke?. Kiedyś pisał tu raport gość co dostał przy braniu Thio zapalenia trzustki, Ale on jeszecze pił a ja zero alkoholu. Zastanawiam sie czy trzustka mu poszła od wódy czy od thio
  • 689 / 106 / 0

Ja brałem 15-45mg, raz dziennie pewnie wystarczy, chyba że jeszcze się detoxuje to 2 razy.
  • 1318 / 59 / 25

@Landsberg2015 Sulfogówno to ogólnie bardzo niefajny lek. Co do przypadku kolegi wymienionego przez Ciebie, to nie ma co gdybać, bo łączenie jakichkolwiek leków z alkoholem to niezbyt mądre jest. Z trzustką jest tak, że uszkodzenie jej przez alkohol może nie dawać żadnych objawów przez wiele lat, dopóki nagle nie wystąpi atak ostrego bólu. W ostrym zapaleniu trzustki bardzo silny ból pojawia się nagle, co oznacza, że enzymy zaczynają trawić własne białko i tłuszcze.
Wracając jednak do sulfogwajakolu - zażywany w dużych dawkach może podrażniać błonę śluzową przewodu pokarmowego, prowadąc szybko do jego owrzodzenia. Przedawkowanie objawia się utratą przytomności, drgawkami, a nawet zatrzymaniem pracy serca, a w przypadku nie otrzymania pomocy medycznej w krótkim czasie - zgonem chorego.

Także, lepiej wydać parę złociszy więcej na Antka, z którego paracetamol jest bardzo prosto odseparować od ekstraktu kodeiny. Warto dbać o zdrowie, ćpać można dłużej ;)
  • 739 / 54 / 0

01 sierpnia 2019Jaylin pisze:
Ja jestem tydzień bez morfiny i tak jak do tej pory trzymałam się naprawdę dobrze, to teraz dopadł mnie taki głód psychiczny, że to jest koszmar.
Szczęście dla mnie, że nie mam w tej chwili i przez najbliższe 10 dni nie będę mieć kompletnie możliwości zdobycia jakiegokolwiek opio.
Kurcz ja morfiny bralem ogromne ilosci ... czy to sevredol mst czy ampolki i nigdy jakos nie tesknilem za morfina w sensie ze moglem w 2-3dni zejsc z dawki ponad 1000mg mst i nie ciagnelo mnie do morfiny ..
  • 2427 / 523 / 155

@Jaylin Z moich obserwacji wynika, że jest kilka krytycznych momentów, jeśli chodzi o głód psychiczny po odstawieniu morfiny. Pierwszy - właśnie po ustąpieniu objawów fizycznego skręta. Drugi - tak, jak DexPL pisał, ok. miesiąc po odstawieniu. I trzeci, który w moim przypadku skończył się PAWSem - ok. 3 miesiące po odstawieniu, kiedy podobno znika wszelki ślad majki z organizmu. Warto w tym momencie rozważyć terapię uzależnień (o ile jeszcze na niej nie jesteś), choćby ambulatoryjnie. Jeśli czujesz, że nie dasz rady, to warto rozważyć leczenie stacjonarne. W każdym razie trzymam kciuki za Ciebie, obyś nie wpadła znowu w to bagno.
  • 299 / 67 / 0

@up Byłam cały czas na ambulatoryjnej, jak jeszcze byłam na kodzie, ale wyglądało to tak, że odstawiałam maks na 3 tygodnie i znowu wracałam. Teraz zmieniam terapeutke na inną, bo z tą kompletnie się nie dogaduje.
Ale nie wiem, jakoś nie wierzę w to, że uda mi się rzucić raz na zawsze
  • 2831 / 1138 / 1

Narkoman pozostanie narkomanem do końca. Tylko czasami może być trzeźwy. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym łatwiej będzie ci z tym żyć. Najtrudniej wyjść z etapu negowania uzależnienia.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 806 uczestników Wejdź na czata