Odtruwanie się od opiatów by DexPL ... a także wasze doświdczenia związne z wychodzeniem z uzależnienia.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7385 / 876 / 0

14 lipca 2018ahs pisze:
Nigdy nie zmiejszalem dawek, bo to gówno daje i tylko przedłuża agonię.
Też byłem tego zdania. Co do benzodiazepin jestem zdania, że wprowadzenie ich do obstawy bez kontroli osoby trzeciej, z dużym prawdopodobieństwem poskutkuje dalszym używaniem i wjebaniem w kolejne uzależnienie.

ahs

• 38 / / 0

True. Z benzo trzeba ostrożnie, stopniowo zmniejszać dawki, przechodzić na słabsze też zmiejszac, brać coraz rzadziej i rzadziej. Ja sobie tak poradziłem, kilkanaście razy po grubszych zabawach...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.
  • 1461 / 199 / 0

A ja nigdy nie popadałam ze skrajności w skrajność i żarłam benzo tylko w przypadku problemów ze snem i/lub pobudzeniem psychoruchowym, a nie "dla zasady" zaczynałam dzień od np. 2 mg klona, więc i nie musiałam z niczego stopniowo schodzić.
  • 866 / 34 / 0

"skoki" straszne serotoniny mam ... jest jakkis sposob zeby ja tymczasowo gwatownie podniesc? zs moge zaryzykowac.... oczywiscie bez opio...
  • 2594 / 920 / 1

03 sierpnia 2018domino_jachas pisze:
"skoki" straszne serotoniny mam ... jest jakkis sposob zeby ja tymczasowo gwatownie podniesc? zs moge zaryzykowac.... oczywiscie bez opio...
wyjaśnij co to znaczy skoki i czego oczekujesz?
  • 866 / 34 / 0

03 sierpnia 2018DexPL pisze:
03 sierpnia 2018domino_jachas pisze:
wyjaśnij co to znaczy skoki i czego oczekujesz?
w meeega dola wpadam ... a oczekuje szybkiego z niego wyjscia %-D
  • 2594 / 920 / 1

Jesteś w trakcie odstawienia opio? Jakie szło? Który dzień odstawienia. Czy mas napady paniki, myśli S. itd?
  • 7385 / 876 / 0

Idź do specjalisty (psychiatry).
Zaraz padną propozycje, że tydzień na "ekstazi / LSD" i wyjdziesz z dołka, jak nic : )
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

A może najszybciej wyjdziesz z tych dolow robiąc sobie przerwę od substancji psychoaktywnych zamiast maskowania problemów? Chyba, że nic nie ćpasz i problemy są spowodowane innymi czynnikami to polecam psychiatre.
  • 866 / 34 / 0

03 sierpnia 2018DexPL pisze:
Jesteś w trakcie odstawienia opio? Jakie szło? Który dzień odstawienia. Czy mas napady paniki, myśli S. itd?
juz minelo ... byl juz 3 tydzien leczylem sie Tramalem stad ta deprecha %-D napadow paniki nie bo jem benzo , mysli s - oczywiscie

@jezus_chytrus poco?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata