Odtruwanie się od opiatów by DexPL ... a także wasze doświdczenia związne z wychodzeniem z uzależnienia.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 892 Strona 3 z 90
Rejestracja: 2018
  • 2855 / 1163 / 1

Heh. Napisałem w nocy post z odpowiedziami, ale modom się nie spodobał... Rzekomo "Wiadomość dezinformuje, lub świadomie wprowadza w błąd." Cóż. W takim razie dalej żryjcie Loperamid na zdrowie. ;)
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

05 kwietnia 2018DexPL pisze:
W takim razie w twoim przypadku medycznym loperamid jest wręcz wskazany. Mix z debridatem to dobre kombo.
Niestety nie mogę brać loperamidu, bo jestem obecnie na naltreksonie.

[mention]DexPL[/mention]

Ze względu na bardzo dobry poradnik, Twój temat został wydzielony, powstał nowy temat, przyklejony i przeniesiony do działu opioidy.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Kofeina może powodować zmęczenie i senność. W jakich przypadkach?

Znana z działania pobudzającego kofeina może wywołać także odwrotny efekt senności i braku energii. Dzieje się tak, gdy spożywasz jej za dużo lub o zbyt późnych porach. Jak prawidłowo spożywać kofeinę?
Rejestracja: 2018
  • 1241 / 103 / 0

. tramadol w ilościach 600mg+ dziennie. Jeżeli łykały tabletki retard to fajnie, jeżeli garść szybko działających 50mg to zmieniamy na te o przedłużonym działaniu. Zaopatrujemy się w dawkę 50mg, max 100 mg. Zaczynamy od 3x200mg dziennie. Czyli co 8h. Co 2-3 dni wydłużamy okres podania leku co 1h. W konsekwencji dochodzimy do 2 dawek stałych co 12h. Następnie w okresach co 3-4 dni zmniejszamy dawkę co 50mg. pamiętając, że nie gryziemy tabsów. Mają działać maksymalnie długo. jeżeli zejdziemy do 2x50-100mg dziennie możemy podchodzić do detoksu.


Warto wspomnieć że po Tramalu warto rozważyć dodanie po kuracji SSRI najlepiej SNRI wenflaksetynę. Tramal jest silnym inhibitorem serotoniny i noandrenaliny . Z mojego punktu widzenia wydaje mi się że tramal jednak ma szersze spektrum działania niż inne leki opoidowe.
Być może się mylę ale tak mi się wydaje.
Poza tym łap lajka za temat , :-)
pozdro.
Rejestracja: 2017
  • 6143 / 1083 / 2

[mention]DexPl[/mention] przy kreonie potrzeba suplementacji folianów.
I ad 2 kapse lykamy z 1 kęsem posilku.
Rejestracja: 2018
  • 2855 / 1163 / 1

[mention]wnc1964[/mention]
SSRI, czy SNRI wymagają minimum 3-4 tygodni żeby się rozkręcić, a w zależności od organizmu i nawet 6 tygodni. Fajnie jak jest szansa tak przyszłosciowo zaplanowac detoks, ale z doświadczenia wiem, że zazwyczaj zapada decyzja i nie ma się 4 tygodni żeby setralina się rozkręciła. Dlatego o niej nie pisałem. Ponadto opis tyczy się detoksu w częsci fizycznej. Część psychiczna jest zbyt skomplikowana żeby ją zawrzeć w krótkim tekście.
[mention]Stteetart[/mention]
Przy stałym podawaniu Kreonu, przy chorej trzustce jak najbardziej. Tutaj stosujemy Kreon doraźnie, w najmniejszej dawce 10000j i przez bardzo krótki okres czasu. Nie widzę bezwzględnego wskazania do takiej suplementacji, ale oczywiście jak najbardziej można ją zastosować. Nie zaszkodzi.
Generalnie Kreon przy tym detoksie jest "najmniej potrzebnym lekiem z tych wymienionych" ale przydaje się gdy mamy wstręt do jedzenia i trzeba "pomóc" żarciu się strawić.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

Ktoś poczęstował mnie Tramalem. Bardzo mi się spodobało, euforia, energia, miłość. Szybko skołowałam sobie paczkę 150 retardow. Jakoś dwa tygodnie przerobiłem 35-40 150 i 10 200. Nie zauważyłem kiedy się uzależniłem. Mam skłonności do uzależnień, jestem idiotą, ze się w to wciągnąłem. Piszę, bo szukam pomocy, chce z tym skończyć. Pytanie, czy odstawić na zimno, jakie mogą być w moim przypadku skutki uboczne, czy zmniejszać dawki pod kontrolą osoby trzeciej (żeby nie wziąć więcej niż powinienem). Czy przy takiej ilości w takim czasie można mówić o uzależnieniu i skutkachbubocznych odstawienia?

Z góry dziękuje za pomoc.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 72 / 0

Można mówić o uzależnieniu jak najbardziej, natomiast nie sądzę zebyś miał jakiekolwiek skutki odstawienne, ewentualnie będą one porównywalne do leciutkiej grypy, a nawet przeziębienia.
Przerobiłeś mało tych tabletek, także nie ma co redukować i jeszcze przeciągać tego ćpania w czasie, musisz sobie po prostu poukładać trochę rzeczy w głowie, wyznaczyć postanowienia i się ich twardo trzymać.
Rejestracja: 2014
  • 8868 / 1203 / 0

Po jednym opakowaniu jeśli coś zaboli, to minimalnie. Tylko na zimno i nie wracać już, bo życie zmarnowane masz na wyciągnięcie ręki - wystarczy skołować kolejne opakowanie.
Rejestracja: 2018
  • 13 / 1 / 0

Oglądaliście "Dzieci Kotana"? Może pomóc, w tym temacie.

zaakceptowałem \ ncdream

ahs

Rejestracja: 2010
  • 38 / / 0

Żarłem opiaty takie jak kodeina (DHC continous), PST, oxycotin, morfina, opium, grubo leciałem w ciagach. Skręty bywały srogi, pełne odrealnienie. Nigdy nie zmiejszalem dawek, bo to gówno daje i tylko przedłuża agonię. W moim przypadku, najlepsza odstawa lekowa to:
-clonazepam - tu stopniowe zmniejszanie dawki żeby się nie wjebac
- ketrel na noc + zolpidem
- sulpiryd na depreche przez 1,5 / 2 msc
- ketonal tabs, zel
- loparemid na srake
I tyle, było ciężko, ale nie tak ciężko jak bez leków.
Posty: 892 Strona 3 z 90
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość