...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 1695 • Strona 120 z 170
  • 16 / 3 / 0

Chiałabym podziękować Ci @DexPL za ten program odtrucia, dzięki niemu jestem czysta od opio od ponad pół roku. Zwlekałam z tym postem, żeby mieć pewność (noo, duża nadzieję), że dałam radę. Jeszcze raz dzięki i trzymajcie się wszyscy w swoich postanowieniach, warto :)
  • 4369 / 1966 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

No i doskonale. Po to go napisałem. Gratuluję. Trzymaj się i nie pozwól by słabości przełamały postanowienia. Zdrowia.
Opisz proszę jak Ci poszło. Dla innych będzie to mobilizacja by sami spróbowali.
  • 8 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Dzięki za ten zajebisty poradnik, bardzo przydatny dla wielu osób. Ogólnie jest coś bez recepty na rowerek? Czy tylko pregabalina?
  • 580 / 103 / 0
Awatar użytkownika

Prega jest na receptę- to po pierwsze.
Po drugie, pomóc (również na receptę) może Gabapentyna, baklofen, Iporel (klonidyna), każde Benzo, mi pomagał również Ibuprofen (może jako efekt placebo). Ogólnie każdy depresant powinien pomóc, nawet alkohol (ale tu ostrożnie, tego nie testowałem)
  • 4369 / 1966 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

Na rowerek najlepsza jest klonidyna i daleko daleko po niej nie ma nic. Nie uzależnia, znosi nawet 95% rowerków (opinie wielu użytkowników), choć są i tacy na których działa średnio czyli ok 50%.
Benzodiazepiny są dobre jako środki usypiające, pozwalają zasnąć i wypocząć. To bardzo ważna część detoksu, ale nie pomogą w ciągu dnia w takim stopniu jak klonidyna.
Wszystkie środki przeciwbólowe pomagają na bóle kostno-szkieletowe. Ibuprofen jest dobry, a najlepiej i najszybciej działa lignokaina (niesyty w formie i.v. tylko, ale coś za coś)
Generalnie bez recepty nic do rowerków bardzo skutecznego nie dostaniesz.
  • 359 / 67 / 0
Awatar użytkownika

a te specyfiki bez recepty, ktore reklamuja w tv na zespol niespokojnych nog? one nie pomagaja ani troszeczke?
  • 4369 / 1966 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

Nie, sory. Jedna z użytkowniczek pisała mi o nich i choć zjadła sporo, to działanie na poziomie placebo opisała. Może to tez być kwestia osobnicza, ale patrząc na skład to mam słabe przeczucia.
  • 580 / 103 / 0
Awatar użytkownika

To jest działanie typu melatoniny na sen. Ktoś potwierdzi jej skuteczność? ;d
  • 1701 / 281 / 0
Awatar użytkownika

A twierdzisz, że melatonina nie działa, tak? Naturalnie występująca w mózgu też nie? Czyli nie śpisz, sen to fikcja bo melatonina nie działa?
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 580 / 103 / 0
Awatar użytkownika

Twierdzę, że melatonina wzięta "z zewnątrz" nie pomaga w żaden sposób na bezsenność.
ODPOWIEDZ
Posty: 1695 • Strona 120 z 170
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.