Odstawienie cukrów - wątek dyskusyjny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 2120 / 54 / 3

Serio? Ja stewii używam tylko ciętej.

[mention]pletzturra[/mention], nie będę offtopował. Zgadzam się z Tobą, świeżo ścięta stewia jest ok, byle nie przesadzić /black goku
  • 4296 / 421 / 0

16 stycznia 2018blackgoku pisze:
Stewia i ksylitol zajeżdżają sztucznym słodzikiem. Jakieś inne zamienniki standardowego cukru?
Obie powyzsze substancje to mocno podzielone opinie.
Zreszta-na chu... cholere Ci slodkie?
Ja juz slodkie tylko do alko pije:)
Cola i browar i jest bajka.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Sąd utrzymał karę wobec kurierów, którzy na wielką skalę przemycali narkotyki

Skazani przewozili je w żołądkach, za udany transport dostawali około tysiąca euro. Wyrok jest prawomocny.
  • 2120 / 54 / 3

Jeśli się robi ciasto z fasoli to słodzik jest niezastąpiony, niestety. Słodkie kryje specyficzne smaki.
  • 2510 / 129 / 0

15 stycznia 2018pletzturra pisze:
Nie powiedziałabym, że tak samo. Około 6 lat byłam wegetarianką i mięso smakowało mi po tym detoksie tak samo dobrze jak przed.
Chodzi mi o odwrotność, jak jesz kebabiki to marcheweczka nie smakuje tak jak zrobisz dtx od kebabików. Twoim planem to po 6 latach przerwy kebabik może wystrzelić w kosmos.
  • 2943 / 282 / 0

Co Ciekawe, część fastfoodów brzydnie po 2C-P. Jak zjadłem kebaba będąc na tripie, to czułem cały syf typu źle dobrane przyprawy, tania sól, złej jakości mięso, GLUTAMINIAN SODU. Po prostu tego się nie czuje jedząc. Także polecam na odstawce fastfoodów przekonać się jak NAPRAWDĘ smakuje pozornie-smaczne jedzenie.
  • 64 / 3 / 0

21 dzień bez cukru. Jak chiński ksylitol to i może jechać slodzikiem, fiński już nie jedzie.
  • 441 / 9 / 0

Jak z owocami? Przy odstawce jecie czy nie? Co z pieczywem? Najgorsze ze ono jest podstawą mojej diety ...

Sposoby jak rzucić bez objawow abstynencyjnych?
Kuszenie papierosow tak odstawilem, z dnia na dzien bez żadnych objawow - książka Allana Cara:) haha, dodam ze byłem taki napalony ze przeczytałem ja calą w jeden dzien a zaczynalem czytać po poludniu, jakos chwile przed wieczorem
  • 2943 / 282 / 0

Jemy owoce, warzywa, suszone też. Z pieczywem to jest różnie. Ja sam piekę chleb i robię go z każdej mąki. Wiem, co wrzucam do tego chleba. Kupując napuchniętą odmrażaną bułkę z marketu nie wiesz co tam siedzi.

Objawy abstynencji przy odstawce cukrów będą towarzyszyć. Bo mózg jest przyzwyczajony do szybkich i nagłych "nagród" w postaci słodyczy...
  • 4296 / 421 / 0

Polecam poczytac:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 244 / 30 / 0

Powiedzcie mi tak w kilku zdaniach, jakie konkretne korzyści daje ograniczenie cukru?
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata