Odmierzanie ważenie i zapodanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 173 / 34 / 0

29 grudnia 2018domino_jachas pisze:
kiedys nieraz jakies syfy mi zablokowaly nosa i powodowaly kilku godzinne lzawienie i bol - to mogla byc kofeina?

@up a skad bez wagi wiesz ze masz grama? :cojest:

@kkrecha kiedys dosypywali troche do spida dzis sie troche spida dosypuje

@piotroszka wejdz na allegro i za grosze kup se wage 0.001 zamiast matuli z kuchni krasc
No nie wiem może mój dil ma wagę? Co to za pytanie jak kupujesz coś to chyba sprawdzasz czy walka dostałeś i każesz ważyć..?
A co do twojego pytania to tak albo za dużo kofeiny albo soda oczyszczona.
  • 34 / 13 / 0

Jak nie na temat?
"Odmierzanie ważenie i zapodanie"
Facet pisze żeby użyć tabletek jako odważników-odpisałem że waga napisana na opakowaniu tabletek nie jest wagą tabletki tylko środka czynnego. Czytałeś to w ogóle przed odrzuceniem???

/Tak, czytałam, post był lakoniczny, już lepiej, nvm./ misspill

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Salon palenia marihuany “Consumption Lounge” wkrótce w Toronto

Obiekt ten, zwany byMinistry, będzie pełnił rolę ośrodka społeczności miłośników marihuany, łączącego żywność, napoje, design, zdrowie, wellness, sztukę i innowacje.
  • 5 / 1 / 0

to jak można najlepiej i najprościej i mozliwie najdokładniej bez przyrządów ocenić ile czego jest? - takie praktyczne pytanie
  • 34 / 13 / 0

Jak chcesz najdokładniej to kup sobie wagę,a jak chcesz bez przyrządów to na oko.
Ćpun to ma miarkę w rękach
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata