Odmierzanie ważenie i zapodanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 32 / 2 / 0

No to jest jeszcze taki sposób. Skoro mieży po gramie to potrzebujesz nic innego, jak apteczke tabletek jakie masz w domu.

Kładzież np. na wage apap (500mg, dla niekumatych 0,5g). I sypiesz sobie spokojnie aż waga ci wypierdoli 1g.
Co będzie znaczyło że masz tam 0,5g fety. Na takiej zasadzie właśnie można kombinować, w zależności o jakich wagach masz tablety.

Tu są moje krechy. 1g każda.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

• 1825 / 82 / 0

ja bym je wciągnął wszystkie po kolei naraz.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Google wesprze narkomanów

Cyfrowy gigant wprowadził na terenie Stanów Zjednoczonych nową usługę Recover Together, która ma pomóc uzależnionym od opioidów.

• 24 / / 0

eliot pisze:
ja bym je wciągnął wszystkie po kolei naraz.
Hehe, bez przesady :P

Ja to raczej nigdy nie miałem problemów z odmierzaniem, kreska na stestowanie i już wiesz jaki masz towar...jeśli słaby to dorzucam...a wiadomo jeśli mocny to za jakiś czas kreseczka leci :) I tak w kółko aż worek pusty :P

P.S. Wojtek - ładna kolekcja.Jest co dzielić :)

• 11 / 1 / 0

I pół sztuki wszorowane w drewno tylko po to żeby cyknąć zdjęcie. Ech ;p

• 441 / 1 / 0

Takie dokładne odmierzanie to i tak tylko dla ludzi z większymi znajomościami bądź dla tych szczebel nad nami którzy mają jeszcze towar całkiem dobrej czystości bo dostając taką uliczną ok 5-10% fetę to w takie coś się bawić nie trzeba bo napierdalając na "oko" i tak ciężko przedawkować :-p
  • 384 / 22 / 7

Odświeżę temat, jak tam dziś z Wami...

Odkąd pamiętam nigdy nie używaliśmy wagi do odmierzania włada ( degustatorem jestem dość długo , około 13 lat) jednak i te kreski z kiedyś były jakies bardziej kopiące a chyba krótsze, nie pamiętam ale zawsze każdy mówił " nie rób za długiej, kurwa! i po jednej śmigaliśmy całą noc ...inny towar pewnie, inna tolerancja inni my?

Jak to w końcu jest, ważycie czy jednak "na oko"

Na lekką dygresję sobie pozwolę : eliot się nieźle uczepił, od 2009 do dziś na łączach... dowód że jednak możnaaaa...

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 26 / 0

Ja tam strzelam sztangi na oko. Sporo zależy od towaru, bo jeżeli jest lipny to mogę sobie zarzucić nawet całego gieta do nosa i cały czas mam niedojebanie. Jeżeli sort jest dobry i sprawdzony to też na oko ale już więcej uważam na dawki. Choć wiadomo że w fecie już o te 10-20mg nie przyjdzie przecież, więc nie potrzebuję dokładnie ważyć swojej następnej krechy.
  • 173 / 33 / 0

Jak dostaje grama z wagi ( mimo iż nigdy nie kupuje tylko grama) dziele to na 10 w miarę równych kresek prosta matma, jak chce takie kreski to zawijam to sobie w sreberka i mam 10x100mg
Jak chce większe to dziele na 4 i mam 4x250mg
Nie wiem w czym problem żeby odmierzać bez wagi trzeba tylko trochę myślec
  • 854 / 34 / 0

kiedys nieraz jakies syfy mi zablokowaly nosa i powodowaly kilku godzinne lzawienie i bol - to mogla byc kofeina?

@up a skad bez wagi wiesz ze masz grama? :cojest:

@kkrecha kiedys dosypywali troche do spida dzis sie troche spida dosypuje

@piotroszka wejdz na allegro i za grosze kup se wage 0.001 zamiast matuli z kuchni krasc
  • 34 / 13 / 0

Długa równa kreska i linijka podział na 10 i z grama mam 10 setek, albo wszystko do 10cm3 wody i w jednym cencie mam setke
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata