Oddawanie krwi przez osoby używające narkotyków

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 472 / 8 / 0

Problem lezy w tym, ze kazda oddana krew jest dokladnie katalogowana i w razie, jakby twoja krew komus zaszkodziła i poddaja ja dokladnym testom, to mozesz beknąć. Dlatego IMHO nie ma co ryzykowac :)

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 15 / 0

[quote="P-paranoi"]
Problem lezy w tym, ze kazda oddana krew jest dokladnie katalogowana i w razie, jakby twoja krew komus zaszkodziła i poddaja ja dokladnym testom, to mozesz beknąć. Dlatego IMHO nie ma co ryzykowac ]
Po 1: beknąć za to, że szpital źle wykonał badania krwi zanim przetoczył ją do innej osoby? Z tego co wiem, testy są na tyle dokładne, że nie ma mowy oddaniu szkodliwej krwi?
Po 2: on napisał, że ma zamiar wziąć pigułę PO oddaniu, a nie przed.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Za bitewny szał berserkerów mogła odpowiadać znana roślina halucynogenna!

Jedną z głównych zagadek jest to, w jaki sposób berserkerzy wpadali w bitewny trans, a konkretnie czym się faszerowali przed walką, jako że używanie przez nich środków psychoaktywnych – przy doskonale poświadczonej wiedzy herbalistycznej społeczeństw indo-europejskich – pozostaje poza wszelką wątpliwością.

• 463 / / 0

Po 1: beknąć za to, że szpital źle wykonał badania krwi zanim przetoczył ją do innej osoby? Z tego co wiem, testy są na tyle dokładne, że nie ma mowy oddaniu szkodliwej krwi?
jesli zdecyduje sie oddac krew, to czy jest mozliwe ze wykryja mi thc podczas badan tej krwi? prawdopodobnie bede oddawal w niemczech (okolice frankfurta).

• 1071 / 5 / 0

Dziekuje za info, jutro testuje nowe pigle :D

• 763 / 1 / 0

tak w ogóle to jakie badania robią oddanej krwi? sam mam zamiar się w to zacząć "bawić". może już w poniedziałek.

Użytkownik nieaktywny
  • 472 / 8 / 0

Night Garden pisze:
Nie wiem, nie wiem - nie bede sie klocic, bo pewny nie jestem, ale pamietam, ze gdzies czytalem na ten temat.
Night Garden pisze:
Po 2: on napisał, że ma zamiar wziąć pigułę PO oddaniu, a nie przed.
Odnosilem sie do postu pierwszego :)
  • 152 / 20 / 0

Krew badają głównie na HIV, HCV, HPV etc... choroby zakaźne , raczej nikt nie bawi się w badanie, czy we krwi obecna jest śladowa ilość THC. Do tego jak ktoś wyżej napisał, robi się preparaty koncentrat krwinek czerwonych więc twoje osocze pójdzie do czegoś innego, a to w osoczu co najwyżej z białkami mogą być związane jakieś substancje
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata