Od lipca koniec.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 11 / / 0

Powodzenia. Ja od 7 miesięcy nie jaram i mi to na zdrowie wyszło. Chociaż pokusa na festiwalach wielka była.
  • 45 / 4 / 0

Ja zaczynam od dziś jaram od 16 roku życia. Żebym to tylko jarał...
Waliłem kosmiczne ilości ciastek nalewek itp.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Akt oskarżenia przeciwko grupom przestępczym za przemyt 15 ton trawki oraz produkcję 300 kg amfy

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro poinformował w piątek (12 czerwca 2020 r.) o skierowaniu do Sądu Okręgowego w Krakowie aktu oskarżenia przeciwko 13 osobom, w tym 11 podejrzanym o udział w dwóch zorganizowanych grupach przestępczych, w tym jednej o charakterze międzynarodowym.
  • 1893 / 68 / 3

29 lipca 2019Stteetart pisze:
A tak faktycznie zagubionym dzieciakiem ktory na forum dla cpunow dowartosciowuje sie zyczac smierci, chujow do dupy czy innymi pierdołami.

Znajac zycie w realnym swiecie siedzisz cicho :-)
Bo dokładnie tak jest. W głowie zawiść, a na zewnątrz zagubiony chłopiec. %-D
  • 908 / 79 / 0

Jesteś czysty?
  • 1834 / 203 / 0

@mietowy3 mnie się pytasz? Myślałem, że pletzturry. Mam zablokowane to dziecko, żeby przez przypadek nie czytać jej, bo i tak nic wartościowego nigdy nie pisze, i tylko sprowadza zawsze rozmowę do swojego poziomu.

Ja jestem czysty. W ciągu pięciu miesięcy jedynie zapaliłem raz papierosa, po którym leżałem z nudnościami godzinę z miską przy łóżku (lol), kilka razy wypiłem kawę, yerbę, i trochę suplementowałem 5-htp. Także politoksy w opór było grane.
Wszak już mnie korci, właściwie to nie mogę się doczekać, aż zacznę się bawić trochę znowu. Teraz kupię sobie chyba jeszcze jakieś zioło z CBD, tak żeby popalić i to tyle z używek w tym roku. Ale od 2020 planuję już zapodawać sobie pregabę, wrócić do alkoholizmu, i zarzucić może jakąś kreskę, bo już za długi ciąg trzeźwości się robi. Co za dużo, to nie zdrowo.
  • 908 / 79 / 0

Dzięki za odpowiedź. Nie doceniasz czystości, że chcesz wrócić ?
  • 1834 / 203 / 0

Narkoman prędzej przedawkuje śmiertelnie marihuanę, niż doceni trzeźwość. Człowieku o czym ty piszesz ;d
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1203 uczestników Wejdź na czata