Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 4 z 7
  • 429 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Hipo »
Koncepcja ekstrakcji A/B (może nie napisana jakimś super profesorskim językiem ale na pewno poprawna ;P):

http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=27654
Qurwa mać! Polak potrafi!!! xD
http://www.youtube.com/watch?v=PLAYRfRCA2U&feature=related
  • 369 / 6 / 0
Toluen nada się do a/b
  • 627 / 5 / 0
We Wrocławiu jakby człowiek oczyscil 5kg koksu to zostałby z 40mg na kabel i 5kilogramami tynku.
  • 369 / 6 / 0
pillmann pisze:
We Wrocławiu jakby człowiek oczyscil 5kg koksu to zostałby z 40mg na kabel i 5kilogramami tynku.
Nie pierdol
  • 627 / 5 / 0
bigboy8830 pisze:
Nie pierdol
Wiele tym tu wniosłeś. :)
  • 3527 / 36 / 0
Prostackie jak lepper hehe ze skoro coś dużo kosztuje i idzie przez kilka rąk to każdy sobie dosypie. Reguła jeśli chodzi o narkotyki. Prawdopodobnie we wrocławiu nie ma nic bardziej stymulującego od utlenionej pseudoefedryny, za to laski się puszczają
  • 627 / 5 / 0
WildMonkey pisze:
za to laski się puszczają
nie puszczają tylko oddają uciechom cielesnym. No ale tak na poważnie to u nas w klubach faktycznie blachar nie brakuje
  • 23 / / 0
[quote="XXXMAN"]Panowie i Panie TO NIESTETY NIE TAK.....oczyścić acetonem bezwodnym możena tylko i w przypadku jak wasz diler rozmieszał ją powiedzmy z glukozą laktozą lub innym środkiem ALE TAKIM KTÓRY ROZPUŚCI SIĘ W ACETONIE ;-) jeśli ktoś użył do zanieczyszczenia mielonego szkła, talku, tynku(kredy)- zawierającej węglan wapnia lub innych soli powiedzmy siarczanu sodu to na nic ta cała robota......


TripleIKSczłowieku: 3 piłki, po jednej dla każdego z twoich IKSów

PIERWSZA: pytanie (w sumie - również do Maydaya i wszystkich, którzy wiedzą): czy lidokaina, lignokaina oraz benzokaina rozpuszczają się w acetonie ergo - daja się wywalić metodą Maydayową? Uprzejmie donoszę, że ze względu na lokalną anestezję ('nie czuje języka'), są to najczęściej stosowane wypełniacze.

DRUGA: poprawiaj, jesli jako chemik widzisz błędy, ale nie opierdalaj gościa który co może i to - jak by nie było - kompletnie pro publico bono. Póki co w Polsce nie można w sprawie oczyszczania kokainy ulicznej zwracać się z prośbą o poradę do Polskiej Akademii Nauk ani do większości znanych mi Wydziałów Chemii szkół wyższych uważanych za poważne, więc każdy, nawet niedoskonały ślad wiedzy jest na wagę złota (białego:))

TRZECIA: nie jestem pewien, czy w ogóle masz rację, tzn.: acetonem na pewno nie można wyciągnąć z ulicznego koksu dosypki w postaci amfy, mety, pseudoefedryny, ale to akurat nie jest priorytet. amfa działa euforyzująco, meta również, efedryna - lekko również, pseudoefedryna - nie, ale przynajmniej nie działa hamująco. a lidokaina, benzokaina i lignokaina działają destabilizująco i depresyjnie na OUN czyli nie tylko rozrzedzają efekt, te dodatki WYGASZAJĄ efekt, dlatego najważniejsze to się ich pozbyć
Uwaga! Użytkownik thanatos44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 657 / 8 / 0
Inne popularne domieszki rozpuszczają sie w:
Benzokaina: eter dietylowy, eter naftowy, chloroform
Lidokaina hcl: chloroform
Prokaina hcl: chloroform

Dla porównania:
kokaina hcl: woda, etanol, metanol, chloroform - 12,5(ilosc rozpuszczalnika)

Jak widzisz ciezko oddzielic lidokaine od koko gdyz obydwie substancje rozpuszczaja sie chloroformie (choc koko slabiej)
W tym wypadku najlepiej chyba zastosowac rekrystalizacje hcl->wolna zasada->hcl

Załączam przydatna tabelke:
http://img375.imageshack.us/i/solubility3.jpg/
http://img697.imageshack.us/i/solubility4.jpg/
  • 23 / / 0
Dzięki Mayday. Mimo wszystko zaczynam się przekonywać że najprościej będzie wydać 2500 PLN i poleciec do Peru albo Boliwi albo chocby do Wenezueli. Tam nawet ścierwo za 5 SOLI (waluta peruwiańska, przynajnmiej kiedyś) gram umożliwia przyjemne lewitowanie na krawędzi nocy, a max typu 25 SOLI za gram to już poziom zbliżony do tego, którym raczą się Cherubinowie a nawet Serafinowie oraz niektóre inne chóry anielskie. Wyżej jest tylko poziom boski, ale jego raczej unikać. Jedna kreseczka - i tworzysz przez 6 dni bez odpoczynku nowy świat. Potem niby dzień odsypiasz (Niedziela) ale z tym przypadkiem stworzonym, kokainą napędzonym 'światem' musisz się potem bujać do końca życia a jak na dodatek jesteś Bogiem - to masz NAPRAWDĘ przejebane z powodów opisanych wyczerpujaco w rozlicznych teologiach
Uwaga! Użytkownik thanatos44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 4 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.