Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 530 / 140 / 0
Źrenice jeszcze zwężone, a już sraczka.
Już cieknie z nosa, a nastrój nadal zajebisty, rozleniwienie, ciepło.
Macie tak czasem? Czy to w ogóle możliwe? (Możliwe, ja tak mam, ale dlaczego??)
Jaki jest tego mechanizm? Efekty psychiczne byłyby do pojęcia przy miksach (np. początki skręta opio + ućpanie benzo), ale nawet przy samych opio efekty się „desyjchronizują”. Sam skręt też różnie się zaczyna. Jak zaczyna się od sraczki, to może być. Jak zaczyna się od bólu czy od ciepło-zimno, to gorzej, bo z ciepło-zimno zawsze współwystępuje czarna rozpacz. Skręt jest inny zależnie od ostatniego opioidu - tu fragment obrzydliwy:
Spoiler:
Ogólnie chyba po kodzie najbardziej układ pokarmowy najbardziej cierpi, po tramcu psychika, a po PST zaczyna się stopniowo i podstępnie, pierwsze dwa dni da się znieść i da się zachować optymizm, drugiego dnia jest gorzej, a trzeciego już tragicznie.
Chyba to od PST są te „skręty paradoksalne”, gdzie jest skręt jeszcze w czasie działania.
Czyli to z powodu długiego okresu półtrwania, i tego, że to mieszanka wielu alkaloidów? Czy nienarkotyczne alkaloidy maku mogą wpływać np. na źrenice, czy przyczyna jest inna? Jaka? Czy też tak macie?
  • 2993 / 414 / 0
Nikt nie odpisuje, ja sie nie dziwie, jak wydalanie nazywasz po imieniu. Odstaw tabletki na nerwice te psychotropy czy jak to tam nazywacie benzo powinno pomoc troche.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.