[H]elp – wątek techniczny

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 41 Strona 2 z 5

Co sądzisz o projekcie [H]yperreal [H]elp?

Czas głosowania minął 11 kwietnia 2015

94%
Jest super
100
6%
To zupełnie niepotrzebne
6

Liczba głosów: 106

Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


Zabawne. Wczoraj akurat mialem okazje sprawdzic, i to wcale nie jest tak, ze na ciebie czeka armia terapeutow chetnych ci pomoc.
Greeeeat idea.
Rejestracja: 2007
  • 3942 / 227 / 887


scr pisze:
2. Warto by dodać informację czy dany ośrodek jest prywatny czy publiczny. Dla wielu osób ma znaczenie to czy mogą się w nim leczyć za darmo.
Prawda, warto. Tylko wymaga to rozbudowania, bo często część świadczeń jest oferowana w jednym, a część w drugim trybie.
scr pisze:
3. Nie widzę wszystkich ośrodków w moim mieście - widzę tylko dwa, jeden publiczny dla "ćpunów", drugi chyba jakiś prywatny. Prywatnych na pewno jest tu więcej, a jeśli chodzi o publiczne to jest jeszcze przychodnia leczenia uzależnień od alkoholu.
Możliwe, baza jest na pewno w tym momencie niekompletna, stąd nadzieja we wspólpracy z Wami i ośrodkami :-)

Do do placówek nastawionych na leczenie uzależnienia od alkoholu (wyłącznie) - będą opracowywane osobno/w drugim rzucie.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wypił odżywkę białkową, przedawkował kofeinę. Rodzina ostrzega

Lachlan Foote z Australii po noworocznej imprezie postanowił zrobić sobie odżywkę białkową. Mieszanka okazała się śmiertelną trucizną.
Rejestracja: 2010
  • 3034 / 166 / 0


Super pomysl! 10/10, daje okejke, SOGa.
Zmiencie tylko layout. Borze, ta zielona czcionka na bialym tle...
Rejestracja: 2011
  • 1294 / 15 / 0


świetny pomysł ! popieram obiema ręcyma : )
Rejestracja: 2011
  • 1939 / 94 / 127


Propsy ;D nie mowie, ze sie nie przyda : D

 

Rejestracja: 2013
  • 713 / 2 / 0


szkoda ze przez aplikację nie działa.
Rejestracja: 2009
  • 834 / 56 / 3


Super sprawa. Kiedys potrzebowałem takich informacji ale znalazłem te osrodki dopiero w Informatorze Ministerstwa Zdrowia.
Rejestracja: 2012
  • 149 / 2 / 0


Bardzo dobry pomysł, osobiście nie potrzebuję takiej pomocy i obym nigdy nie potrzebował, ale na pewno jest sporo osób którym się to przyda. No i sam fakt że Hyper nie tylko informuje jak ćpać żeby się nie przećpać, ale też jak z tego wyjść jest bardzo pozytywny.

EDIT:
Nie wiem czy taki pomysł nadaje się do umieszczenia na stronie, ale myślę że dobrze było by dodać dział z informacjami, jakie kroki można podjąć samodzielnie zanim ktoś do takowej placówki wyruszy, tzn. Czytałem w wątku o l-tyrozynie że zmniejsza ona skręta po opioidach, a co za tym idzie ułatwia odstawienie. Ktoś kto czuje się na siłach mógłby takiego rozwiązania spróbować zanim poszuka pomocy w ośrodku.

Przed chwilą wpadł mi do głowy jeszcze jeden ciekawy pomysł, a mianowicie. Ludzie którzy już przeszli jakieś terapie które przyniosły oczekiwany skutek, mogli by się podzielić informacjami jak przebiegała terapia, jej nazwą jeśli taką ma, lub adresem ośrodka który ją prowadzi, wtedy potencjalny pacjent mógłby zasugerować terapeucie sposób leczenia który mu odpowiada. Powinna być też opcja wystawiania ocen i opinii poszczególnym ośrodkom.
Rejestracja: 2014
  • 102 / 2 / 0


marketing bezrobotnych terapeutów uzależnień?
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0


Bardzo dobra opcja z tą mapką i wyszukiwaniem po kategoriach.
Posty: 41 Strona 2 z 5
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość