Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
  • 187 / 30 / 0
Psychodeli nie biorę, ale lubię sobie zapalić, a to teraz nielegalne (bo jak masz grama w kieszeni to od razu deprawujesz cały świat i egzekucja na miejscu).
Jest to irytujące, że nie ma wolności.

Moją partią byłoby WIO - wolność i odpowiedzialność.

Czyli ćpaj co chcesz(wolność), ale serducho Ci stanie to płać za prywatną opiekę(odpowiedzialność). Państwowej nie powinno tu być, żadnego przymusowe ubezpieczenia medycznego. Wszyscy wolni, część martwa.
  • 3 / / 0
90% ludzkości nie reprezentuje godnie naszego gatunku. Na 1.szy ogień pójdą prawdopodobnie ci przerażeni, notoryczni maseczkowcy, zwolennicy "szczepień", ufający telewizji/systemowi, czyli nie samym sobie leniwcy. Tylko mi szkoda ich dzieci, które nie będą miały nic do powiedzenia.

Wierzę, że docelowo będzie dobrze i życzę ludziom dobrej woli, by tego czasu doczekali. A po drodze może być b. ciężko i pewnie nie każdy to wytrzyma. Może to rodzaj ostatecznego testu bycia wiernym swoim zasadom, test na pozostanie człowiekiem mimo, że cały świat oszalał? Oprócz ciała mamy duszę, a ona jest nietykalna, więc w najgorszym wypadku odejdziemy stąd wcześniej, niż na emeryturze. Choć jednak chciałbym w jako takiej formie doczekać czasu, gdy ludzie staną się na powrót po prostu ludźmi i znowu zacznie chcieć się żyć na tej naszej pięknej planecie.

Podstawa to pozbycie się strachu. I połączenie się w grupy. Tylko z wykonaniem nieco trudniej, bo ja na ludzi o podobnym spojrzeniu i usposobieniu jeszcze nie natrafiłem. A i przyznam, że też nie chce mi się przygotowywać zbytnio.

Milion nas i oni nie mieliby szans. A tak dobrze zrobić zapasy, bo mogą się przydać.
  • 244 / 57 / 0
Czyli co... jak grupa pójdzie to ja za nią... jak będą strzelać to w środku mnie nie trafią... jak inni coś wywalczą to będę miał fajnie... a jak nie... przecież zawsze można "dupę" wysmarować wazeliną.
"Badź zmianą, którą vhces dostrzec w świecie"... inaczej twoje neurony lustrzane huja odbiją/zobaczą.
„Bądź światłem sam dla siebie” Budda Gautama
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.