Norwegia

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 372 / 25 / 0

@up to wsiadaj w pociąg i przyjedź do Oslo S ,w centrum kupisz resztę łakoci,here,bupre i benzo ,ostatnio jak byłem nawet meth się pojawiła,ceny jak wszystkiego w Norge wysokie.
  • 543 / 29 / 0

A w norwegi ma być depenalizacja, czyli niekaranie za posiadanie.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

„Królestwo Lęku” Huntera S. Thompsona już wkrótce na polskim rynku!

Już za niecałe dwa miesiące nakładem wydawnictwa niebieska studnia ukaże się Królestwo lęku> Huntera S. Thompsona. Książka zostanie opublikowana z obszernym wstępem tłumacza oraz ze specyficznym gonzo-kalendarium życia legendarnego pisarza.
  • 4 / / 0

cześć,tak łatwo o here jak w Oslo to chyba nigdzie nie jest,ostatnio bylem pare miesięcy temu,kupowalem browna za Guneriusem w Oslo centrum,tylko nie kupuj od ciapatych bo wyjebka na 99%,jak tam nie będzie od kogo kupic to idz pod punkt gdzie dają strzykawki albo sproyterom.Pozdrawiam
[/quote]

helupa to raczej nie moja bestia, bardziej szukam kwasu i tego typu przygod. :D Jego mozna tez tak latwo znalezc i w tych samych miejscowkach?
  • 372 / 25 / 0

@up wiem ze maja speeda i benzo czasami koks i MDMA o kwasy nigdy nie pytałem bo okres jedzenia LSD mam juz za sobą ;)popytaj może ktoś będzie miał,ze słabszych opio często jest majka,helupa nie taka straszna jak ją malują:))
  • 223 / 1 / 0

Orientuje sie ktos czy przesylki z rc dochodza bez przypalu do Norwegii?
  • 475 / 49 / 0

Ile jest warty dobry speed w Norwegii i czy da się dostać na miejscu kwas siarkowy/izopropanol bez przypału?
  • 372 / 25 / 0

^Bedziesz speeda na miejscu robił ;)? w detalu gram dobrej amfetaminy to 400 koron czyli około 180 zlotych. amfa taka jak była w Polsce w latach 90tych. Aceton czysty kupowałem w aptece bez recepty, inne odczynniki niewiem.
  • 21 / 2 / 0

Z przesyłkami RC w Norwegii uważaj. Kiedyś zamówiłem ketamine z dm i policja wezwała mnie na przesłuchanie.Uswiadomili mi wtedy że generalnie RC Są nielegalne . Posiadanie nie jest karalne ale jako Polak możesz dostać wilczy bilet z Norwegii.
  • 475 / 49 / 0

10 kwietnia 2018junkiexl pisze:
^Bedziesz speeda na miejscu robił ;)?
Robieniem ciężko nazwać samo wytrącenie siarczanu z freebase'u fety, ale w sumie to tak. Wcześniej w snach kombinowałem z wysyłaniem gotowego prochu (mef/speed) i "prawie" wszystko wpadło, pomimo masy kreatywnych pomysłów z mojej strony. Płyny z kolei to co innego i świadome sny ( %-D ) zapowiadają się obiecująco.
  • 34 / 3 / 0

Ziółko 150 koron za gram.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata