Noopept [Ноопепт; GVS-111 ]

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 279 / 40 / 0

@SuckySuckyTenDolars

A nie masz ogólnego problemu z szumami w uszach ?? w sesie że szumi ci cały czas ale nie zwracasz uwagi, tylko kiedy jest cicho zaczyna dawać o sobie znać,
  • 4 / / 0

@Migomat Zauważyłem coś takiego po noopepcie, ale myślałem, że to takie wrażenie przy migrenie, która zawsze mi przy nim występowała (mimo diety bogatej w cholinę).

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Nieoczekiwany finał egzekucji komorniczej

Po wyłamaniu zamków przez pracowników administracji, stróże prawa wraz z komornikiem sądowym weszli do wnętrza mieszkania. Ku zdziwieniu obecnych, w mieszkaniu znajdowała się specjalnie przygotowana plantacja konopi.
  • 6 / / 0

11 marca 2019Migomat pisze:
@SuckySuckyTenDolars

A nie masz ogólnego problemu z szumami w uszach ?? w sesie że szumi ci cały czas ale nie zwracasz uwagi, tylko kiedy jest cicho zaczyna dawać o sobie znać,
Akurat ja mam ogólny problem z szumem w uszach, taki jak go opisałeś. Tylko po noopepcie, PRL-8-53 i DMAE, nie odczuwam żadnych zmian, ani w jedną, ani w drugą strone :P
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 36 uczestników Wejdź na czata