Noopept [Ноопепт; GVS-111 ]

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 692 / 154 / 0

Okej, skoro to nie działa, to dlaczego działa? Jeśli Noopept wchłania się przez śluzówkę spod języka, to dlaczego miałby się nie wchłaniać przez śluzówkę nosa? Serio pytam.
  • 1159 / 97 / 0

Dobra, a wiadomo coś o wpływie Noopepta na wątrobę?

Pierwsze takie centrum badań nad psychodelikami

Potencjał psylocybiny i innych psychodelików w terapii m.in. anoreksji, choroby Alzheimera, uzależnień, zespołu stresu pourazowego, depresji a nawet boreliozy – badać będą naukowcy zatrudnieni w nowo powstałym Center for Psychedelic & Consciousness Research przy Johns Hopkins Medicine w Baltimore.
  • 368 / 42 / 0

Niezbyt, ale nie jest hepatotoksyczny. Jest to bezpieczny peptyd. Oczywiście mówimy o normalnych dawkach a nie 1200 mg na dzień.
  • 3 / / 0

03 stycznia 2019crashjack pisze:

A mozna brac 2-3x po 70-80mg? Czy za duzo? Po czym poznac, ze sie juz przegielo z noopeptem? Jakies symptomy są?

I to sie bierze na czczo, po posiłku, w trakcie posiłku?
Nie polecam takich sporych dawek, na początku eksperymentowałem z dawkowaniem i gdy próbowałem brać ok. 60-70 mg na cały dzień rozkładając w 2-3 dawkach to miałem szczękościsk. U mnie to bezpośredni objaw przedawkowania noopeptu.

Myślę że bez znaczenia, ja biorę po posiłkach.
  • 1 / / 0

10 stycznia 2019vortexxix pisze:
Okej, skoro to nie działa, to dlaczego działa? Jeśli Noopept wchłania się przez śluzówkę spod języka, to dlaczego miałby się nie wchłaniać przez śluzówkę nosa? Serio pytam.
Działa , działa i wchłania się przez śluzówkę nosa, inaczej wchodzi, trudno to opisać, ale działa. :)
  • 3 / / 0

ktoś ostatnio pisał że po noopepcie jest zmęczony i wcześniej zasypia

a ja mam właśnie na odwrót - noopept od kilku dni 10mg dwa razy dziennie i o północy totalnie nie jestem zmęczony, podczas gdy normalnie bym już przysypiał

miał ktoś tak albo ma pomysł jak zaradzić temu?
  • 692 / 154 / 0

^up: Prawdopodobnie za późno przyjmujesz drugą dawkę Noopeptu. Bierz o 2 godziny wcześniej, powinno pomóc.
  • 3 / / 0

dzięki, powinienem w sumie o tym pomyśleć :D
brałem jakoś koło 15 więc uznałem, że to nie przez to
  • 104 / 1 / 0

Radziłbym dodatkowo przyjrzeć się dokonywanym czynnościom (może robisz coś o późnych porach co cię pobudza etc). Jeżeli ostatnią dawkę przyjmujesz około 15 to wątpliwe jest, aby problem był na tym oparty.

Błąd ortograficzny. taurinnn
  • 692 / 154 / 0

Kilka osób raportowało, że godz. 15 to trochę za późno na Noopept, lepiej brać pierwszą dawkę np. o 8:00, a drugą około 12-13. To oczywiście zależy od osoby, a miałem problemy z zasypianiem tylko jeśli zdarzało mi się zjeść Noopept po 17:00.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 130 uczestników Wejdź na czata