Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 144 Strona 10 z 15
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 67 / 0

Po nitrazepamie wstaniesz zaspany to 100% ,a dodatkowo to jest troche mocniej senne od dizepamu z porownywalnym okresem poltrwania. Nie bardzo dobry pomysl brac to wieczorem i rano zrywac sie do roboty (ale jakbym juz bral to kupilbym bezwodna koefine i po dzwieku budzika oda razu 150mg kofeiny bezwodnej jako podstawa na start i dalej normalne zycie).

nitrazepam jest dosc moco wypelniona wszystkim bezyna: czyli senne (ta cecha jest na przodzie), rozluznia miesnie i dodatkowo uspokaja/przeciwlekowo dziala, no oferuje wszystko mozna tak napisac. Fajnie podkreca kolorki. Stara, dobra beznyna.
Rejestracja: 2015
  • 8 / / 0

Właśnie zarzucilem 20 mg, nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tą benzodiazepina, jadłem relanium, estazolam, zolpidem które już słabo działają lub w ogóle, biorę alprazolam rekreacyjnie dawki 2 -10 mg co tydzień dwa.Ostatnio uzupełniłem apteczke w trochę nowych benzynek więc testuje.Zdam relacje jak podziała.

scalono

Jestem nowy na forum nie wiem jak zacytować posta,po 20 mg nitrazepamu zamulenie lekka euforia dorzuciłem 7 mg alpry dwa piwka i jest dobrze.słaba benzo jak dla mnie, mam już spore doświadczenie z benzosami i dość wysoka tolerke, na amatorów może podziałać zupełnie inaczej jak dla mnie alpra Góra, chcę jeszcze spróbować klona który za pierwszym razem nie zadziałał wogole. Pozdro.

scalono

Lekka senność, rozluźnienie mięśni lekka poprawa nastroju\

scalono

Słabe działanie jak dla mnie, zamula,może kiedyś na spanie zarzuce dorzuciłem 7 mg alpry i 2 browary i jest w miarę git


Używaj opcji edycji za pomocą ikony z jakimś pisakiem i kwadratem, prawy górny róg posta, łatwo dostrzec. Światło.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Za bitewny szał berserkerów mogła odpowiadać znana roślina halucynogenna!

Jedną z głównych zagadek jest to, w jaki sposób berserkerzy wpadali w bitewny trans, a konkretnie czym się faszerowali przed walką, jako że używanie przez nich środków psychoaktywnych – przy doskonale poświadczonej wiedzy herbalistycznej społeczeństw indo-europejskich – pozostaje poza wszelką wątpliwością.
Rejestracja: 2013
  • 42 / / 0

Przez miesiąc brałem diazepam nasennie bo mi juz sie zaczelo rasowac pod kopułą od różnorodnokolorowośmiesznych i niebiezpiecznych rzeczy XTC, jakies dopki. W tej kwestii odnoszę się do starych wyjadaczy co jest lepsze ? szamałem diazepam, nasennie 2-3 tabletki + 2-3 piwa i spałem jak niemowlę, teraz poprosiłem pigułę żeby przepisała mi nitrazepam, wczoraj zarzuciłem 2x 5 mg + pare browarow i spalem elegancko.Dodam wam ze mam 21 na karku, ale spory bagaz za soba, prosze tylko nie krytykujcie ;)
Byl u mnie psychiatra, chciał mnie nafaszerowac Olanzepina, mam to w domu, matulka wykupiła lecz ja do tego syfu sie nie dotykam bo podobno w psychiatryku tym szprycują.
Także mam jeszcze 17 tabletek nitrazepamu 5 mg, zaraz szamie 2 + piwo.
Ale odnośnie do tej całej wypowiedzi a zarazem zapytania.
Mam 3 pytania.
1. diazepam lepsze od nitrazepamu ?
2. spróbować tej Olki czy sie nia nacpam ?
Mam jeszcze recepte na hydrokzyzyzne, ale to podobno zamula.
Doradzcie mi starzy wyjadacze, pozdróweczka.
I Dziękóweczka
Z Wielkim Poważaniem
Rejestracja: 2015
  • 12 / / 0

Wziąłem 15 mg na sen, na drugi dzień do wieczora przyjemne benzosowe rozluźnienie, kolejnym razem wziąłem tą samą dawkę i nie doświadczyłem praktycznie nic, może dlatego, że byłem w ciągu na alprze, tak czy siak na plus. Dobra na sen i następnego dnia czuć przyjemne działanie.
Rejestracja: 2010
  • 2652 / 131 / 0

hess pisze:
Po nitrazepamie wstaniesz zaspany to 100% ,a dodatkowo to jest troche mocniej senne od dizepamu z porownywalnym okresem poltrwania. Nie bardzo dobry pomysl brac to wieczorem i rano zrywac sie do roboty
Pudło w moim przypadku. Mam tolerancję na poziomie 10mg nitrazepamu dziennie (2 miesiące na klonach swoje zrobiły :emo: ), paczkę rolek dwójek ostatnio opierdoliłem w 2 dni, z czego połowa poszła w sumie rekreacyjnie (sedacyjnie do kody) i w przypadku diazepamu dominował efekt nasenny, przeciwlękowy zaznaczony mało wyraźnie. Musiałbym ojebać z 20mg diazepamu aby osiągnąć taki p/lękowy jak 5mg nitrazepamu. Rano wstaję uśmiechnięty i pełen energii, strzelam lajtową kawkę i jadę po drodze do roboty po kodę ;]
hess pisze:
Fajnie podkreca kolorki.
Tego efektu niestety u siebie nie uświadczyłem :-( No ale jak po neuroleptykach mam 2-3 godziny euforii na początku to z czym do ludzi %-D
Rejestracja: 2009
  • 152 / / 0

nitrazepam to bliski krewny clona, więc działanie przeciwlękowe jest uzasadnione. Na moje lęki też działa(do 15mg).
Rejestracja: 2016
  • 388 / 21 / 0

nitrazepam bardziej bym nazwał połączeniem alpry z estazolamem...
Rejestracja: 2015
  • 97 / 7 / 0

Miałem okazję spróbować dzisiaj tego rarytasu, co by nie mówić rzadko spotykane obecnie
jedna pigułka 5mg i działanie mnie zdziwiło oczekiwałem braku działania albo czegoś bardzo subtelnego w tej dawce
tymczasen jest działanie przeciwlękowe wyjebka i taka sedacja, dobre samopoczucie ogólnie super
działanie porównując do innych benzo : trochę czystość i relaks jak oxazepam subtelnie, i taka euforia i pewnośc siebie jak etizolam/alpra ale trzeźwa z klarownością myślenia choć nieco ciężko się pisze i koordynacja lekko zaburzona ale - do tego lekka senność i sedacja ale taka przyjemna nie zmaulająca bardziej lekka i trzeźwa, działanie bardzo przyjemne
o wiele lepsze niż oczekiwałem,
jak ktoś będzie miał okazję spróbować to polecam.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0

Tak, mi też się zdawało, że myślenie mam klarowne. Z całą resztą już fatalnie.
Rejestracja: 2016
  • 10 / / 0

Coś się stanie strasznego jak będę co jakiś czas w ciągu dnia brać po 5mg? Czy to w ogóle ma jakieś sens?
Posty: 144 Strona 10 z 15
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Raflew i 0 gości