Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 138 Strona 12 z 14
Rejestracja: 2013
  • 478 / 8 / 0


ja czuje cos dopiero po 2-3 mg klona wiec nitry musialbym wziasc 7-10 tabletek ! Dziala tak jak estazalan -praktycznie tylko nasennie czy ma jakies dzialanie pro spoleczne?
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0


Całkiem przyjemna benzyna typowo nasenna, 10 mg i jest ok, niweluje nieprzyjemności po stimach :) Aż dziw, że tak rzadko przepisywana, skoro to lek bardzo starej generacji, często trzeba się nachodzić, bo w wielu aptekach nie mają jej na stanie. Porównywalna mocą z estazolamem, ale chyba troszkę lepsza - moim zdaniem oczywiście ;)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Auto zapakowane marihuaną po dach. Wśród dilerów student akademii policyjnej

Uczeń szkoły policyjnej jest wśród 10 osób zatrzymanych przez niemiecką policję za handel narkotykami. Na trop gangu policja wpadła po przejęciu samochodu wypełnionego workami z marihuaną.
Rejestracja: 2014
  • 441 / 36 / 0


nitra dla mnie zdecydowanie fajniejszy od estazolamu.
Kiedyś koleżanka mi załatwiała, przyznam ze niezbyt bystra w kwestiach farmakologii, a ja jej zawsze mówiłam zeby poprosiła o nitrazepam na-sen. i pewnego razu przynosi opakowanie ale nasenu (zolpidemu haha).
Rzadko dostać w aptekach, czesto nie mają.
Mocowo taki jak diazepam, ale fajnieszy.
Na odstawki krótkich na pewno dobre bo długo działa.
Rejestracja: 2015
  • 75 / 5 / 0


Właśnie po raz pierwszy w życiu zarzuciłam nitrazepam, 5mg. Spodziewałam się po przeczytaniu wątku, zerowej tolerce na nitra i małej generalnej na benzo, że mnie uśpi albo mocno ujebie mi w beret.
Ale nie. Na początku faktycznie senność, ale po jakichś 20 minutach zniknęła, wyostrzyły się zmysły, wszystko wydaje mi się jakieś takie wyraźniejsze, jestem spokojna, zero lęków (lubię przyćpać, owszem, jednak głównie leczę się na ostre zaburzenia lękowe i stres pourazowy), i czuję "zaspokojenie", tzn. nie czuję potrzeby dowalenia większej dawki, ani potrzeby bycia na jakiejś fazie ^_^
To nasenne benzo, a bardziej działa na mnie antydepresyjnie. Nie jest to raczej jakaś dziwna reakcja, jedna z tych, gdzie ludzie są paradoksalnie pobudzeni, bo pobudzona też nie jestem. Czuję się po prostu dobrze, nic dodać, nic ująć. A jeszcze 2h temu miałam kurewską ochotę się ućpać do półprzytomności.
Żebym tylko za bardzo tego nitrazepamu nie polubiła, tak jak estazolamu... :-|
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0


Na mnie a to estazolam zupełnie nie wykazywał ziałania nasennego (właściwie nie wykazywał żadnego), tak nitra usypia mnie pięknie, na przemian z Temazpamem. nitrazepam jest bardzo niedocenioną benzodiazepiną.
Rejestracja: 2012
  • 1748 / 133 / 0


Ostatnio raczę się tym benzo i sądzę że nie ma za bardzo na co polować. Rypie w banię słabiej niż diazepam, faza jakaś nijaka, no fun. Lepiej rolki sobie zapodać.
Rejestracja: 2018
  • 1179 / 92 / 0


nitrazepam działa identycznie jak diazepam ma też identyczną siłę działania.
Rejestracja: 2016
  • 2235 / 293 / 3


Identycznie? Szczerze wątpię. Aż dzisiaj wrzucę przed snem nitrazepam, bo mam, a nie miałem okazji spróbować. Zdam relację.
nitrazepam to benzodiazepina typowo nasenna, diazepam przeciwnie :huh:

W sumie wrzuciłem kilka minut po napisaniu tego posta 2.5mg (połowa tabletki) pod język, gorzkie, ale zostawia jakąś świeżość w ustach (fani klonazepamu wiedzą o co biega), szybko się rozpuszcza.
Rejestracja: 2016
  • 2235 / 293 / 3


Celowo post pod postem.

Minęło jakieś 20 minut, poczułem uspokojenie, działanie przeciwlękowe i tyle. Dorzucam drugie pół.

Zaznaczam, że mam tolerancję. Chociaż od benzo mam przerwę już jakiś miesiąc, nie licząc 2.5-3mg klonazepamu (łącznie z dorzutkami) do tramadolu kilka dni temu.

Minęła prawie godzina od dorzutki. W sumie rzeczywiście działa jak diazepam, tylko mniej przeciwlękowo, a bardziej nasennie. Miło uspokaja. Generalnie jest dość subtelnie, ale nie chcę teraz dorzucać.

23:47
W sumie to już zapomniałem, że wziąłem xD
Dawka cały czas 5mg.
Rejestracja: 2017
  • 702 / 52 / 0


wal conajmniej 10mg a nie jakies dziub dziuby urzadzasz.
Posty: 138 Strona 12 z 14
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: picabia i 2 gości