Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 138 Strona 11 z 14
Rejestracja: 2016
  • 98 / 3 / 0


Zależy w jakim celu to bierzesz i jak na ciebie działa :D Skąd ktoś, kto chce ci odpowiedzieć ma wiedzieć takie rzeczy. Na pewno nie przyjdzie Dr lecter, ani nic z tych rzeczy jeśli czasem zjesz tabletkę. Aczkolwiek, jeśli postarasz się wyjaśnić cel jedzenia ( i przeżuwania [mniam] ) tej tabletki, to pomogę :D
Rejestracja: 2016
  • 10 / / 0


Problem mój jest taki, że po nim dużo lepiej funkcjonuje wciągu dnia, jestem bardziej towarzyski, więcej się udzielam i funkcjonuje prawie jak normalny człowiek, jest mi dużo przyjemniej. I to mnie w sumie martwi, bo raczej nie będę mógł przez cały czas łykać benzo. Średnio mi też lekarz będzie chciał to przepisywać cały czas.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Były wiceprezes Wisły Kraków wśród zatrzymanych przez CBŚP. Chodzi o handel narkotykami

Kilkanaście osób - wśród nich były wiceprezes Wisły Kraków - zatrzymanych nad ranem przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Śledztwo dotyczy handlu narkotykami.
Rejestracja: 2016
  • 98 / 3 / 0


Czyli problemu nie ma, skoro nie jesteś chory na nic i bierzesz dla przyjemności, to raczej szybko się wpierdolisz chyba że się opamiętasz, albo będziesz brać raz na jakiś czas (jakiś czas < 1x5mg tydzień [ < to znak mniejszości, zatem rzadziej niż raz na tydzień]).
Rejestracja: 2016
  • 10 / / 0


Czy chory jestem tego nie napisałem xd Mam długotrwałą bezsenność, brałem dość soporo leków na sen z różnych grup, żaden nie działał tak jak benzo.
Rejestracja: 2016
  • 98 / 3 / 0


To oczywiste, że żaden nie działał tak jak benzo %-D Na ulotce masz napisane, że wskazany lek nie jest do leczenia bezsenności, tylko do zażywania doraźnego.
Rejestracja: 2015
  • 736 / 21 / 1


trazodon na bezsenność(SNRI), magnez na noc pomaga mimo iż to sam suplement.
bierz nitrazepam doraźnie, w czasie dnia staraj sie nie brać, zażywaj w sytuacjach stresujących i niecodziennych (jakieś ważniejsze spotkania czy coś)
działanie jest fajne jak każde benzo dlatego wielu się w nie wpierdala.
zachowuj silną wolę i ogranicz to do minimum (1-2x w tygodniu MAX)
Rejestracja: 2016
  • 10 / / 0


Ok, dzięki. W sumie i tak nie ma co brać już, bo już nie ma
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0


Dziś wszedłem do 3 przychodni (w poprzednich, stare baby nie chcieli nawet ze mną gadać). Byłem po prostu w szoku jak zostałem potraktowany w przychodni numer 3. Pełen profesjonalizm. Po przyznaniu się , że biorę bezo od wetka, poprosili aby sobie poczekał. Przyszedł lekarz psychiatra i zapytał w czym problem. Ja na to, że spać nie mogę i kombinować muszę z weterynarzami. Poprosiłem o nitrazepam i dostałem na ryczałt (którego i tak z resztą w przypadku tego leku nie ma). Mniejsza o to. Dodatkowo dostałem skierowanie do okulisty. Wszystko za friko. Kupiłem Nitro. Teraz pytanko. Ile zapoda, żeby było fajnie. Tolerka na benzo średnia. Ciężko mi to określić, ale po 6 mg klona jestem niewyraźny i zdecydowanie śpiący...

Proszę o szybką poradę...

Dobra... Poszło 20 mg...
Rejestracja: 2013
  • 478 / 8 / 0


Nitro jest tylko w dawce 5mg ? Wedlug tabelki jedna tabletka odpowiada 5 mg rolek czy cos pomylilem?
Rejestracja: 2007
  • 1421 / 63 / 0


Tylko 5mg. Mniej więcej porównywalne z dizepamem jeśli chodzi o moc, może nitra minimalnie mocniejszy.
Posty: 138 Strona 11 z 14
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości