Nikotyna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 354 / 13 / 0

ibogaina albo Voacanga africana.

Dlaczego odrzucasz DXM?
  • 4940 / 171 / 8

tur3k pisze:
w jaki sposób obniżyć tolerancję na nikotynę ? Ostatnio jaram jak smok
Porzuć anachroniczne papierosy i przy użyciu waporyzatora dokonaj redukcji dawek.

Ja zwykłe papierosy palę tylko, gdy mogę dodać do nich "coś od siebie" – wtedy 1 papieros na dwa razy starcza. ^_^ MDPHP

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Kanada: za marihuanę płać gotówką

Kanadyjczycy kupujący marihuanę powinni rozważyć płacenie gotówką, a sklepy powinny zbierać minimum informacji – zaleca w najnowszym zbiorze zasad i wytycznych dla rynku federalny Urząd Komisarza ds. ochrony danych osobowych.
  • 1048 / 73 / 0

Czy ktoś jeszcze boryka się z częstym uderzeniem senności po spalonym papierosie? W zasadzie, po analogu doświadczam tego rzadziej, natomiast po E-Pecie bardzo często, to pomimo że palę słabe olejki, tzw "szóstki"

Czasami się zastanawiam, czy to nie wina po prostu samego urządzenia, wszakże korzystam z takich dosyć lipnych, cienkich, o małym napięciu. Możliwe, że liquid słabo się wapuje, przez co nie dochodzi do mnie w kompletnie takiej postaci, jakiej powinien. Miał ktoś podobne doświadczenia, przemyślenia, bądź mógłby się odnieść do tego?
  • 180 / 3 / 0

Pytanie odnośnie nikotyny. Jeśli nikotyna podbija dopamine, to pomoze np w grach online gdzie trzeba miec dobry refleks>?
  • 1032 / 14 / 0

Toś pytanie zadał haha. A skoro już tak gawędzimy to I ja sie wypowiem, że pale jak mi sie nudzi. Lubie jak mi się po fajce kręci tak zajebiście w głowie. Tylko mam coś z płucami chyba że nie ma bata ile wypale zawsze mnie boli jak się zaciągne nawet mniej niż normalnie. Raz się próbowałem uzależnić ale nie wyszło. Ale jakaś różnica była. A teraz przepraszam ale przypomniało mi się właśnie że istnieje coś takiego jak nikotyna

Edit: Lubie sobie co noc o drugiej wyjść w majtkach na dwór pooatrzeć w gwiazdy I zapalić jedną fajke. Jednak zazwyczaj o tyn zapominam albo jak coś robie no gram to nie przerywam specjalnie żeby zapalić. Albo z kumplami
  • 1203 / 133 / 0

nikotyna to bardziej taki wytrysk a nie konkretne podbicie dopaminy długodystansowo, bardziej bedziesz zmulony niż refleksyjny zią :D
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Mi nikotyna nie pomagała za dużo w grach, bo miałem e papierosa i chmurzyłem w domu, i zamiast trzymać łapę na myszce trzymałem ją na e fajku, i przez to ginąłem %-D
  • 61 / 3 / 0

Nie palę.

Nakleiłem kiedyś cały plaster nikotynowy największej mocy i mnie pozytywnie wystrzeliło - ogromna ilość dopaminy, banan na twarzy, choć było dosyć mocno.

Po kilku miesiącach zrobiłem to samo i nie czuję zupełnie nic.

Z czego to może wynikać?
  • 5 / / 0

Ja lecze depreche fajkami, tylko już jeden nie pomaga i muszę wypalić kilka
  • 3729 / 390 / 9

19 września 2017AntonSpakara pisze:
Nie palę.

Nakleiłem kiedyś cały plaster nikotynowy największej mocy i mnie pozytywnie wystrzeliło - ogromna ilość dopaminy, banan na twarzy, choć było dosyć mocno.

Po kilku miesiącach zrobiłem to samo i nie czuję zupełnie nic.

Z czego to może wynikać?
Może przez te miesiącach plaster stracił na mocy.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata