Nietypowe zjawiska

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 106 Strona 9 z 11
Rejestracja: 2012
  • 4843 / 237 / 0


Na tripach MXE rozwaliłem ze 3 razy instalację elektryczną na chacie. W knajpach gasły plafony gdy byłem pod wpływem. Coś jest na rzeczy
Rejestracja: 2011
  • 2456 / 11 / 0


tvpk0x pisze:
Od dziecka (nawet jak nie ćpałem) słyszałem taki pisk, gdy stawałem za jakimś telewizorem. Jednak wraz z odejściem telewizorów CRT już tego nie doświadczam. Ciekawe czym to było spowodowane.
W wszelkiego rodzaju urządzeniach wystarczy zalać cewki sylikonem bo to działa podobnie jak głośnik. W przypadku CRT nic nie zrobisz bo to pewnie trafopowielacz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Policjanci poprosili mężczyznę, aby przestał do nich dzwonić

....w sprawie wypalonej przez współlokatora marihuany.
Rejestracja: 2010
  • 2376 / 46 / 0


Pamiętam, że podczas sesji DXM + któryś z thj'tów (bodaj 018) telefon zaczął mnie najzwyczajniej robić w chuja. %-D Przy naciskaniu klawiszy wibrował, chcąc coś wyszukać na Internecie, zamiast mojej frazy wsykakiwało "no już". Odebrałbym to tylko jako wytwór naćpanego umysłu, ale przeglądałem historię na drugi dzień i faktycznie taka fraza się pojawiała. Poszła taka myśl, że ktoś mi się włamał na telefon. heh so weird + sms o treści "hoh" z numeru, który nie istnieje %-D "nie ma takiego numer". Nie był to sms z bramki, normalnie wyglądający.
Nie licząc dziwnych planszy podczas oglądania tv, co niektórym też tu się zdarzało. Wyglądały jakby admin debbugował telewizor. ?
Podobne akcje co z telefonem, były z komputerem. Czułem się, jakby ze mną się przekomarzał: minimalizujące się okna, reset, nie pasujące niby hasło do forum, choć na sto procent było dobre, brak reakcji klawiatury, a jak już była, to co innego niż wpisywałem (jakby pzesunięcie o pewien wektor naciskanych klawiszy).
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 38 / 0


Z telewizorem bylo najgorzej, bo nie byl nasz, byl duzy, drogi i wylaczony, a mimo to zaczely sie pojawiac na nim ciagi cyfr przerywane figurami geometrycznymi.
To bylo podczas najbardziej srogiego ciagu DXM, kiedy mieszkanie ciotki Kosmo (gdzie spedzilismy pare dni) opuscilismy obwiazane tasma policyjna, swetry wujka byly poprzyklejane do mebli, a na parapecie staly kufle z moczem.

Tak sie bawia pojeby. %-D
Rejestracja: 2010
  • 95 / / 0


Fakt,MXE bralem dawno, ale tez zauwazylem dziwne zjawisko jesli chodzi o urzadzeniw elektryczne. Telefon co jakis czas zdaje sie szumic, ciekawe czemu duzo ludzi tak ma, moze cos jest na rzeczy. Moze fale mozgowe na bani tak dzialaja. Poza tym czasem mi sie obraz rozmaze, moze od tego, a moze sobie wkrecam, nie wiem sam %-D
Rejestracja: 2014
  • 116 / 3 / 0


Mi pod wpływem MXE w regularnych odstępach czasowych włącza się aparat i robi zdjęcia. Myślałem że to problem z telefonem, ale na trzeźwo nigdy mi się to nie zdarza. Nie wspominając już o tym że wieża sama odpala muzykę kiedy wjeżdża mi MXE podana I.V.
Rejestracja: 2014
  • 116 / 3 / 0


Myślę że te substancje nasilają naturalne fale elektromagnetyczne naszego mózgu. Dodał bym też że niejednokrotnie po deksie albo MXE rozumiemy się z kimś bez słów. Przekaz staje się bardziej bezpośredni,
Rejestracja: 2012
  • 2131 / 66 / 3


Ostatnio z inso byliśmy na afterglow z 450 mg DXM. Rano zarzuciliśmy 225 mg znowu popijając piwem. Wyszliśmy na miasto żeby pojechać do mnie. Koniec światła, już mruga. Mój towarzysz przebiega. Światło robi się czerwone. Dotykam przycisku - światło znowu jest zielone. Przychodzimy na przystanek - tablica przyjazdów autobusów wyświetla nieprawidłowe dane.
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 9 / 0


pletzturra pisze:
Przychodzimy na przystanek - tablica przyjazdów autobusów wyświetla nieprawidłowe dane.
Niesamowite...
Martwy pisze:
Mwieża sama odpala muzykę kiedy wjeżdża mi mxe podana I.V.
Dla własnego dobra nie ćpaj już więcej
Rejestracja: 2011
  • 2456 / 11 / 0


Dla waszych głów zebrałem info o zasilaniu tych lamp LPS. Z tego co wiadomo lampy te wyłącza termostat po osiągnięciu jakiejś temp. W układach zapłonowych siedzą półprzewodniki. Wątpliwą sprawą jest to aby mózg wytworzył takie promieniowanie EM aby zaindukowało się na obwodach w układzie zasilania tej lampy. Choć przyznam kilka dni po tripie zauważyłem że coś dziwnego się dzieje. Jak wiadomo już że raczej to nie promieniowanie elektromagnetyczne można by pokusić się o teorię że to sprawka jaszczurów.
Posty: 106 Strona 9 z 11
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość