Nietypowe zjawiska

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 106 Strona 6 z 11
Rejestracja: 2012
  • 601 / 2 / 0


Złośliwość nie jest nietypowym zjawiskiem. Chęć zabłyśnięcia również. Cięta riposta akurat jest chyba najrzadsza z Twojego opisu nietypowych zjawisk, tyle że częstotliwość występowania ciętej riposty dokładnie określa w Twoim przypadku jej poziom.
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 7 / 0


Nie rozumiem. Skoro masz możliwości, to czemu nie chcesz sobie dorobić? Za milion dolców kupisz sobie DXM do końca życia. Każdy tylko prześciga się w pomysłach czemu nie chce tej bańki. A "hipotetyczna przyszłość" mnie rozbawiła, bo chyba każdy zdrowy człowiek myśli o przyszłości i są to wizje hipotetyczne. O przeszłości i teraźniejszości tak samo - "gdybym coś inaczej wtedy zrobił, to jak sprawy by się potoczyły i gdzie bym był dzisiaj?".

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]>[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Owszem, to było złośliwe, ale chęć zabłyśnięcia to Twój wymysł mający na celu dyskredytacje mnie.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

34-latka w ciąży za kierownicą pod wpływem amfetaminy (+200 gramów ekstra]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 34-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających.
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 38 / 0


Dowymyslanie sobie sensu to jedno, inna rzecza jest kiedy masz swiadomy sen, ktory realizuje sie klatka w klatke z identycznymi myslami trzy dni pozniej. Z reszta ta sytuacja byla mniej wiecej tak prawdopodobna, jak to, ze pierdolnie mnie piorun (czyli dosyc).
Za duzo mi sie synchronizuje. To jest genialne, ekstatyczne uczucie. Zadowolenie plynace raczej z mostka, niz z glowy, jestes zaskoczony oczywistoscia i dopasowaniem sie, wow.
Rejestracja: 2010
  • 984 / 2 / 0


no pojeby myślą że widzą przez ściany i gadają z kosmitami, ewentualnie że są bogami. To akurat typowe dla dysocjantów.
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 38 / 0


Jesli myslis, ze Bog jest czescia Ciebie, ergo jestes Bogiem, to swiadczy to o pojebaniu? Wszystkie religie sa pojebane, fakt. Juz nie mowie nawet osobie - wiadomoza.
Rejestracja: 2010
  • 2376 / 46 / 0


Tydzień temu wbliliśmy na dożynki (cudowna polska wieś :D ) na dexie, gadka z dziewojami (empatia po dexie :heart: ) no i chce my numer i wszyscy w koło rozładowane telefony. %-D Tylko mój trzyma rozładowany cały dzień. Fakt, faktem, mógł yo być zbieg okoliczności, ale coś mało prawdopodobny (ok.25 osób rozładowane nara telefony).

Sem

Rejestracja: 2008
  • 802 / 16 / 0


jaja se z Ciebie robili z tymi telefonami..
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 7 / 0


Tylko mój trzyma rozładowany cały dzień.
To rozładowany czy trzyma?

Na wsiach szybciej leci bateria. Po pierwsze leci przy przejazdach (częste zmiany stacji bazowych), po drugie często słabszy zasięg. Kiedyś robiłem błędy jadąc na wieś i myśląć o tym, że jak mi w mieście trzyma 5 dni, to na wsi też tyle będzie i nie muszę brać ładowarki. W pierwszym takim przypadku telefon trzymał niecały tydzień, przy wyjeździe potrzymał kilka godzin (łącznie z przejazdem, który już sporo nadszarpnął). Na miejscu wytrzymał może z godzinę czy dwie. Mowa o całkowitym rozładowaniu, nie takim, gdzie jest napis "rozładowane", bo to niewiele znaczy - w jednym może przy 15% się tak pokazywać, w innym przy 1%. Dlatego może trzymać cały dzień - programista wpisał taką liczbę, że tyle jeszcze podziała. Jakby wpisał, że mając 5 kresek 4 spadają w ciągu 20%, a jedna zostaje przez 80%, to by trzymał kilka dni. Nawet model nie znaczy nic, bo ja po zmianie oprogramowania miałem różne ikonki (np. całość minus jedna kreska to było 90%, a nie 70%), a nawet różne odczyty (pierwsze procenty w kilka godzin, ostatnie 5% potrafiło trzymać cały dzień).

Albo jest tak jak mówi sem, co jest najbardziej prawdopodobne :>
Rejestracja: 2010
  • 2376 / 46 / 0


Ta, faktycznie jaja. Numery mamy, spotkanie było, więc chyba nie do końca jaja. Tym bardziej, że sprawdzaliśmy, bo nie wierzyliśmy.
No pokazuje, że rozładowany a jeszcze trzyma i trzyma cały dzień.

Choć w sumie, też bym nie wierzył zdeksosznemu który wygląda jak połaczenie robota z Jezusem.
Rejestracja: 2010
  • 360 / / 0


Zawsze po MXE słyszę "kwantowe ziarna". W sumie, nie tylko ja, ale jeszcze parę osób ze mną czasami tripujących. Mianowicie, gdzieś w przestrzeni znajdują się nieruchome cząstki/pola, na których dokonuje się dyfrakcja fal dźwiękowych. Rozproszone fale interferują ze sobą w taki sposób, że słyszymy efekt "kaktusowej grzechotki" %-D. Oczywiście, zaprezentowałem tylko moją fantazję dla tego niezbadanego przez nas zjawiska.
Posty: 106 Strona 6 z 11
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość