Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 336 / 1 / 0

Czy 4-HO-MET, 4-AcO-DMT nadal są legalne w DE?
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Kilka miesiecy temu [cut] wysylal mi 4 aco dmt do Niemiec i pokazywal papiery, ze legalne. Teraz juz nic nie wysyla, Nie wiem.

vendor - dejvis

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

W Polsce to lek OTC. Za jego wwóz do Białorusi grozi więzienie…

Białoruskie służby ostrzegają przed przewożeniem przez granicę m.in. pseudoefedryny.
  • 147 / 2 / 0

a za wujka hitlera to co robili z cpakiem jak kto doniosl na jkie gestapo czy cus? sory za off top
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Za wujka hitlera dawali hurtowo zolniezom amfetamine w tabletkach. Takich cpakow jak teraz po prostu nie bylo i nikt sie tym nie interesowal.
  • 147 / 2 / 0

spoko no tak przecie sam wujo jechal na metaamfetaminie.do rzeczy jak tam w raichu z 4 mmc ceny/dostepnosc.
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Jest koks i prawdziwe tablety ale o mefedronie w mojej wiosce nikt nie slyszal.
  • 336 / 1 / 0

To co z tymi tryptaminami o które pytałem?
  • 1 / / 0

Witam.

W Niemczech jest wiele ciekawych substancji legalnych. Poczawszy od DXM, pseudoefedryny, ktore tak jak w Polsce mozna kupic bez recepty. Co ciekawe, DXM, kupuje sie w kapsulkach, a jedna takowa zawiera 30mg substancji czynnej. Oczywiscie bez wypelniaczy. Cena - 4 euro .

W Niemczech na legalu mozna kupic rowniez peyotl, gdyz nie jest to regulowane prawnie. Gdzie? - W internecie oczywiscie.

marihuana, MDMA, MDXX, LSD, Grzyby, amfetamina, Metaamfetamina, kokaina tez nie jest trudna do nabycia, wystarcza znajomosci, a gdy ich nie ma wystarczy sie przejsc do pierwszego lepszego Imbisu, lecz tam moga ojebac.

Opiaty i opioidy zdecydowanie trudniej dostac niz w Polsce, nawet glupia Kodeine, nawet osoby, ktore faktycznie potrzebuja takowch lekarstw nie dostaja ich na recepte. Osobiscie nigdy tez nie widzialem tych substancji w obiegu ulicznym.

Co do RC, gama jest bardzo szeroka i ciekawa, mozna nawet zaopatrzyc sie w wyzej pytane tryptaminy, ale RC jest drogie, w przeliczeniu wychodzi kolo 120 PLN za gram 3mmc.
  • 202 / 4 / 0

Nie znalazłam za bardzo odpowiedzi, a zatem - czy 5-MAPB i ewentualnie 2-FA są LEGALNE na terytorium Niemiec? Nie powinno być przypału jak se zabiorę ze sobą kapsułkę? ;-)
  • 46 / 1 / 0

Jedno i drugie jest legalne.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata