Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1859 / 195 / 1

Czy murzyni są agresywni? Czy jeśli się nie chce od nich kupić i no wkurwiaja mnie takie zaczepki bez powodu i opierdole takiego piernika, to mają w zwyczaju podskakiwac?
  • 8 / / 0

Dużo byś ryzykował. Generalnie oni się trzymają w grupie, wiec raczej nie masz po co go opierdalać. Powstałby niepotrzebny konflikt między Wami, a i mógłbyś lipy zrobić innym Polakom (niepełne gramatury w pakietach, olewanie kompletne na zapytanie o dragi etc.) Wiem jakie czasami jest to uciążliwe, ale lepiej udawać że się ich nie słyszy, albo nie rozumie.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Ta miss nie pragnie tylko pokoju na świecie. Chce walczyć o legalizację marihuany

Wybory najpiękniejszych kobiet świata wzbudzają wiele emocji i szumu medialnego. Najgłośniej jest o Miss Kanady, która będzie promować marihuanę.
  • 155 / 4 / 0

Siedzi ktoś na Bawarii w temacie? Bayreuth okolice
  • 1 / / 0

Panowie i Panie,
Drezno lub okolice, dostanę gdzieś ecstasy/pixy i jeśli tak to gdzie szukać?
  • 393 / 21 / 0

A ktoś ogarnia może bezpieczna wysyłkę z pl do de przesyłek pocztowych?
  • 15 / 1 / 0

12 września 2019Malawariatka pisze:
Jest ktoś z okolic Monachium?
Siemanko. Ja mieszkam z Monachium. Można się zgadać, mieszkam tu już trochę czasu.
  • 155 / 4 / 0

Orientuje się ktoś, czy w odwiedzaniu magików na terenie Niemiec i branie recept wiąże się z jakimiś „kosztami” lub problemami?
  • 2 / / 0

Koszty to chyba naturalna sprawa?
  • 3 / / 0

Siema wszystkim! Siedzi ktoś w okolicy Norymbergii? 😁
  • 155 / 4 / 0

Turboom pisze:
Koszty to chyba naturalna sprawa?
Tak koszty jako koszty zakupu. Ale czy nie do czepiasz się Państwo ze chodzę po lekarzach i to motam. Bo większość mi przypisuje za zniżkę całkowitą dostaję paki za darmo w aptece.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata