Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 510 / 34 / 0

A po ile sztuka grassu w DE ??
  • 12 / 5 / 0

Standard to 10€ przy zakupie małych ilości

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Chcieli pożyczyć od policjantów "fifkę" do palenia marihuany

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali czterech mężczyzn po tym jak ci zwrócili się do nich z nietypowym pytaniem.
  • 510 / 34 / 0

Z Essen godzinka do najblizszego cofiku w NL w Venlo wiec jak cos tam bede jezdzil. Jeszcze pytanko, po ile mniej wiecej kurwy za godzine biorą tam w Zaglebiu Ruhry?
  • 5 / 3 / 0

Hehe. Za godzinę to nie wiem bo tu w burdelach się przeważnie za numerek liczy. Masz ze 20 minut na robotę, a jak się nie wyrobisz to musisz extra zabecalować hehe. Koszt 30 dychy przeważnie za takie standardowe.
  • 510 / 34 / 0

jo, ja juz w Deutshland, jak tu sie na fifke mowi ? w sklepach chyba nie ma fifek. no i chore jest to ze bez biletu nawet nie wejdziesz do autobusu heh, w polsce to by nie przeszlo
  • 1129 / 172 / 1

Rzeczywiście chore, że trzeba płacić jak każdy za komunikację miejską a nie cwaniakować i jeździć na gapę. Chore również jest, że Niemcom nie przeszłoby przez głowę jeździć bez biletu, a co dopiero tym chwalić. Na szczęście w Wielkiej Polsce można bez problemu robić przedsiębiorstwa komunikacyjne w chuja :)
  • 6 / 1 / 0

Witam ;) wczoraj dojechałam do Berlina. W końcu chciałabym spróbować amfy.
Przeczytałam, że najłatwiej dostać na Kottbusser Tor, a to w sumie tylko 40 minut od mojego hotelu ^^ teraz pytanie: nieco obawiam się pójść tam wieczorem, ale czy w ciągu dnia również spotkam dilerów, czy raczej ukrywają się pod osłoną nocy? XD
  • 1 / / 0

Heiligenstadt, leinefelde i okolice, trawa dobra, feta bez szału jakas pasta tylko,
Słyszał ktoś o jakimś pico, mkach czy LSD w tych okolicach?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata