Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1752 / 215 / 0

Jestem w Berlinie i za moment będę miał okazję przetestować lokalny brown sugar, a potem speedball (bo ku memu zaskoczeniu obok kulek helupy za 10€, są tu też kulki koki po tyle samo - jak już będę miał w łapach to napisze ile tego jest, jak klepie i czy się opłaca).

Ale z tego cok mi wiadomo, a przynajmniej z moich kontaktow co próbowałem tutejsza heroine (pankow), to jest ona raczej slaba lub bardzo słaba (1/3 dobrych polskich sportów)
  • 6 / / 0

ktos z okolic Dortmundu jest moze?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Piwo zapewniało jedność imperium Wari

Przed tysiącem lat na terenie dzisiejszego Peru istniało imperium Wari. Archeolodzy zauważyli, że ważnym czynnikiem, który pozwolił na istnienie imperium przez 500 lat był... stały dostęp do piwa.
  • 2 / / 0

Jest ktos moze z Frankfurtu nad Menem lub okolic ?
  • 4 / / 0

Ktoś może bamberg i okolice siedzi? ;)

Btw. Dzisiaj idę na żywioł, mam taką małą pizzerie w plattling tam chyba z 2 ciemnych i 2 ruskich pracuje, wezmę placka i zapytam, a nuż. Jak nie to pod dworzec ale naczytalem się o tych maczanach że aż strach :'(
  • 2 / 1 / 0

Ktoś okolice Zollernalbkreis/Tuebingen/Stuttgart?
  • 116 / 3 / 0

Powiedzcie mi ludziki, co mogę zmontować w miarę bez problemu podobnego do kodeiny czy majki u lekarza? Mam papiery na operacje wyrwanej nogi z miednicy i wstawienie endoprotezy pół roku temu. Tramal już odpada, bo prócz nieogaru i rozkojarzenia nie oferuje mi nic więcej.
  • 1 / / 0

Hej, jest ktoś z okolic Leer, Emden?
  • 2 / / 0

Jest ktos z Frankfurt am Main ? Moze jest ktos, kto jest tutaj dłużej i ogarnia co nie co. %-D
  • 156 / 29 / 0

Okolice Lipska, wszystko czego dusza zapragnie na miejscu, wg w Niemczech to dobrze recepty tez dostaje się bez mrugnięcia okiem trzeba tylko dobrze bajere pocisnąć
  • 13 / / 0

Witam. Ktoś może wie jak z legalnością 1p LSD / ald 52 ? Wiem że jeszcze pod koniec 2017 był luzik, bo kolega zamawiał, a jak wygląda to teraz, orientuje się ktoś? Ewentualnie co ciekawego z RC dostępne?

Ps. Jeśli ktoś z Monachium lub okolic z chęcią się zapoznam, pogadam, porobie coś ciekawego :) .
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata