Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1744 / 213 / 0

Jestem w Berlinie i za moment będę miał okazję przetestować lokalny brown sugar, a potem speedball (bo ku memu zaskoczeniu obok kulek helupy za 10€, są tu też kulki koki po tyle samo - jak już będę miał w łapach to napisze ile tego jest, jak klepie i czy się opłaca).

Ale z tego cok mi wiadomo, a przynajmniej z moich kontaktow co próbowałem tutejsza heroine (pankow), to jest ona raczej slaba lub bardzo słaba (1/3 dobrych polskich sportów)
  • 6 / / 0

ktos z okolic Dortmundu jest moze?

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Kontrakt z NFZ dla Poradni Monar w Poznaniu - podpisz petycję

Pacjenci poznańskiej poradni Monar napisali petycję do NFZ w której apelują o przedłużenie kontraktu tak, żeby mogli kontynuować swoją terapię. Zachecamy do pomocy.
  • 2 / / 0

Jest ktos moze z Frankfurtu nad Menem lub okolic ?
  • 4 / / 0

Ktoś może bamberg i okolice siedzi? ;)

Btw. Dzisiaj idę na żywioł, mam taką małą pizzerie w plattling tam chyba z 2 ciemnych i 2 ruskich pracuje, wezmę placka i zapytam, a nuż. Jak nie to pod dworzec ale naczytalem się o tych maczanach że aż strach :'(
  • 2 / 1 / 0

Ktoś okolice Zollernalbkreis/Tuebingen/Stuttgart?
  • 96 / 1 / 0

Powiedzcie mi ludziki, co mogę zmontować w miarę bez problemu podobnego do kodeiny czy majki u lekarza? Mam papiery na operacje wyrwanej nogi z miednicy i wstawienie endoprotezy pół roku temu. Tramal już odpada, bo prócz nieogaru i rozkojarzenia nie oferuje mi nic więcej.
  • 1 / / 0

Hej, jest ktoś z okolic Leer, Emden?
  • 2 / / 0

Jest ktos z Frankfurt am Main ? Moze jest ktos, kto jest tutaj dłużej i ogarnia co nie co. %-D
  • 50 / 7 / 0

Okolice Lipska, wszystko czego dusza zapragnie na miejscu, wg w Niemczech to dobrze recepty tez dostaje się bez mrugnięcia okiem trzeba tylko dobrze bajere pocisnąć
  • 12 / / 0

Witam. Ktoś może wie jak z legalnością 1p LSD / ald 52 ? Wiem że jeszcze pod koniec 2017 był luzik, bo kolega zamawiał, a jak wygląda to teraz, orientuje się ktoś? Ewentualnie co ciekawego z RC dostępne?

Ps. Jeśli ktoś z Monachium lub okolic z chęcią się zapoznam, pogadam, porobie coś ciekawego :) .
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata