Niedaleko pada blister od apteki- knajpa kodeinowa v4

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Co najlepiej podbija kodę?

5%
Pieprz
8
6%
Cytrusy
10
23%
Acodin
37
17%
Papieros
27
6%
Muzyka
10
27%
Benzo
44
6%
alkohol
10
10%
Gryzienie tabletek
17

Liczba głosów: 163

• 1813 / 274 / 2

[mention]UJebany[/mention], jak wygląda w Hiszpanii dostępność opio?

W jakiej postaci jest kodeina otc? Czy mocniejsze opio ciężko wyrwać od magika?
  • 7241 / 705 / 0

17 czerwca 2018guccilui pisze:
W jakiej postaci jest kodeina otc? Czy mocniejsze opio ciężko wyrwać od magika?
Jest koda 30 mg kodeiny/500 mg paracetamolu.Ale to sa tabletki do rozpuszczania w wodzie, wiec nie wiem czzy da rade przeprowadzić ekstrakcje .Ogólnie benzo bardzo łatwo dostać od psychiatry.
Jak zapytałem o tramal to dostałem odpowiedz, ze '' to podobne do morfiny i nie moge panu wypisać''

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
  • 1813 / 274 / 2

Te tabsy to lipa, podstawowej ekstrakcji jak z rodzimego antka się nie zrobi. Trzeba by zrobić to inaczej.

No a jak trampka nie piszą to lipa, pewnie na coś mocniejszego trzeba mieć dobre kwity.
  • 429 / 49 / 0

jest syrop z czystą kodeiną. na receptę, ale łatwo go było dostać kiedyś w aptekach.

a te tabletki z paracetamolem pewnie można normalnie wyekstrahować tak jak polski efferalgan, pisałem o tym w temacie o nim.

benzo też kiedyś bez problemu u prywatnego lekarza w spain dostałem. od razu alprę 2mg w słoiku. do tego jest mnóstwo opiatów na ulicach. mj, hasz, koks i MDMA mogłem ogarnąć tylko wychodząc z bloku na ulicę.

dziś bałbym się tam mieszkać.
  • 744 / 28 / 0

Tramal się skończył 5dni będę na kodzie dziś z apteki wykupuje alpragen bo na dziś zostały 2mg alpry które zjadłem ę już działanie mixu zjadlem10mg tab klona na mniejsze dawki nie czuję nie wchodzę bo po prostu nie czuję a teraz jest fajnie te 750 mg kody ładnie mnie mnie zrobilo lepiej niż ten tramal co tydzień po recepty muszę trochę zluzowac bo jak mnie oleje
  • 429 / 49 / 0

Nieprzeczytany post » 38 min temu

czyli pewnie to 750mg kody przestało działać z 15 min temu, a wydałeś na nią z 40-50zł.
  • 1544 / 108 / 0

powiedzcie mi da sie gdzies kupic jeszcze ule? bo nigdzie tego nie widze i czy da sie przy odbiorze pplacic
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata