Niedaleko pada blister od apteki- knajpa kodeinowa v4

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Co najlepiej podbija kodę?

5%
Pieprz
8
6%
Cytrusy
10
23%
Acodin
37
17%
Papieros
27
6%
Muzyka
10
27%
Benzo
44
6%
alkohol
10
10%
Gryzienie tabletek
17

Liczba głosów: 163

• 250 / 13 / 0

Haha przypomniala mi sie historia jak na miesnym babulka po 50 gada do przyjaciolki ze KUPILAM TEN TJOKODIN I BOJE SIE GO BRAC BO WYCZYTALAM ZE METABOLOLIZUJE SIE DO morfiny I NIE MOZNA PO NIM PROWADZIC SAMOCHODU. Wiem, ze to nie fajnie smiac sie z glupoty starych ludzi, ale musialem to napisac.
  • 1157 / 123 / 0

Ja mam tatuaż "Morphine, you're the nicest thing I've seen" i jak się przebierałam u babci to zobaczyła go i pyta co tam mam napisane. Powiedziałam jej. Pyta co to znaczy. Powiedziałam. A ona z uśmiechem "Ale dziecko, Ty przecież nigdy nie brałaś morfiny". :) Powiedziałam, że to trochę zmodyfikowany tekst piosenki.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Siedleccy kryminalni zlikwidowali wytwórnię mefedronu

Policjanci zabezpieczyli 6 kg mefedronu, komponenty i sprzęt do jego produkcji i dystrybucji. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowana została na blisko 300 tys. złotych.
  • 191 / 12 / 0

o 12 poszlo 100mg tianeptyny, a teraz 30mg zopiklona z 300tką kody. Ostatni raz z kodą jakieś dwa miesiące temu, powinno być si
  • 250 / 13 / 0

Fajnie, byc moze kiedys zrobie sobie podobny.
  • 191 / 12 / 0

klonik, alperka albo rolki nawet by byly lepsze no ale mialem tylko zopiklona to mozna stestowac jak podbije
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

zopiklon to paskudztwo- jedynie usypia, zero rekreacyjnych efektów, dużo uboków.
Jest to taka ultra-biedna wersja zolpidemu.

Obecnie nagrzałem się 300 mg kody i 2 mg klonika, stwierdziłem, że jednak mogłoby być mocniej więc udałem się po 2 żywce, jeden poszedł prawie na exa, kolejnego sobie sączę.

Po drodze zakupiłem konsolę PS2 tylko po to, aby zagrać w Kingdom Hearts - także czekają mnie mega-pozytywne emocje na fazie. Połączenie Squaresofta (w grze występują postacie z Final Fantasy VII, której to gry jestem psychofanem) z Disneyem- to musi być nektar miód-maliny, tym bardziej na fazie :heart:

Teraz lufka zioła i znikam w świecie Square/ Disneya :heart:
  • 1589 / 204 / 2

17 maja 2018RekreacyjnyHarry pisze:
Haha przypomniala mi sie historia jak na miesnym babulka po 50 gada do przyjaciolki ze KUPILAM TEN TJOKODIN I BOJE SIE GO BRAC BO WYCZYTALAM ZE METABOLOLIZUJE SIE DO morfiny I NIE MOZNA PO NIM PROWADZIC SAMOCHODU. Wiem, ze to nie fajnie smiac sie z glupoty starych ludzi, ale musialem to napisac.
Żebyś dożył chociaż jej wieku, to wtedy się będziesz mógł śmiać. no offence ale przynajmniej babka dmucha na zimne i jest odpowiedzialna.
  • 252 / 18 / 0

Nie wiem, co wy z tym podbijaniem benzo, ja przy takim miksie po prostu czuje 2 oddzielne fazy, nie zeby to nie bylo przyjemne, ale stricte wzmocnienia dzialania opio to nie czuje.
  • 1426 / 88 / 0

tez wole kode solo, lepiej na mnie dziala
ale jakbym mial benzo to bym wrzucal po kodeinie zeby dotrwac do kolejnej dawki
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

Zrobiło się mocno. 300 kody, 2 mg klona (aptecznego), poprawione 2 browarkami.
Poprawione buchem, nodduje sobię właśnie, elegancko.
Jestem obecnie w takcie pobudki %-D
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata