Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
  • 71 / 1 / 0
#fiesta139, gdzies wyczytalem, chyba na gazeta.pl, ze ktos posial konopie pod sejmem. Serio.
  • 1530 / 6 / 0
U mnie przed domem zakwitł jeden maczek :) Chyba akcja się udała.
Ostatnio widziałem pomysł PO aby zdelegalizować nasiona konopi...
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 459 / 2 / 0
Stary, u mnie we wiosce w okolica w miejscu zrujnowanego Pegeeru rosną zagony konopi! W jednym miejscu cała hałda jest nimi obrośnięta, w innym gdzieś z ar rośnie. I wcależ nie taka do końca przemysłowa. Tylko cii po gliny przyjadą. %-D

Jestem nawet za tym, żeby zrobić ogólnonarodową zbiórkę i kupić z hurtowni jakiejś holenderskiej kilka kilo nasion. Poprzesyłać do zaprzyjaźnionych w okolice miast całej Polski i siać!
Uwaga! Użytkownik Paoliusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 451 / 11 / 0
Play to macie ciekawe , ja sam bym posiał tu i tam maczek i konopie ale skąd na to pieniądze ?

U mnie w mieście w ciul maków rosnie ( niestety tylko polny :-( ) pozarastały wszystko . i 3 konopie widziałem w lesie kolo miasta na takiej polanie , przesrane się tam dostać , ktos se posadził ale tykac nie będe , hujem nie jestem
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 459 / 2 / 0
Może wystarczyłoby kupić kilka nasion maksymalnie dostosowanej do outdooru odmiany niefeminizowanej i posiać na jakimś wyjątkowym zadupiu. Potem trochę popilnować a po kilku latach możnaby już zbierać spore ilości nasion.
Uwaga! Użytkownik Paoliusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 914 / 200 / 1
Jak wam idzie uprawa wolności na TEJ ziemi?

Przypominam o nie ustawaniu w wysiłkach na rzecz wolności i normalności na świecie. Niech świadectwem tego będzie naturalny pęd zielonych istot żywych wyrastających spod betonowych powierzchni cywilizacji miast Polski i całego świata.

Ile km^2 powierzchni obsialiście w swych miastach i wsiach? Czy wasze maki i konopie :liść: już rozbijają grudę obłudy od podstaw?

Wiosna trwa :* , wszyscy mamy jeszcze czas, aby przystąpić do działań. Niechaj nie będzie za późno.

Z co raz cieplejszymi pozdrowieniami,

dajmon
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.