Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 8 z 10
  • 475 / 4 / 0
No i...? Są argumenty, które warto powtarzać. Są rzeczy, bez których życie traci sens. Bo cóż warte jest życie bez wolności i bez swobód obywatelskich? Co dla was znaczy wolność, swobody, prawa człowieka, demokracja? Nudzi ciebie taka dyskusja? To oglądaj video. Wolę powtarzać słowa o wolności, niż powtarzać w kółko kłamstwa, czy uzasadniać surowe kary i potrzebę zamykania ludzi w więzieniach, bo ludzie niby są głupi. Za to wy jesteście mądrzy...
  • 3309 / 17 / 0
Ktoś o jednym, a Ty odpowiadasz o zupełnie innej sprawie. No i argumenty warto powtarzać różnym ludziom, a nie w czasie jednej dyskusji cały czas się czegoś czepić. Kwestia ponownego kryzysu ekonomicznego jest nieunikniona i trzeba rozpatrywać działania wolnościowe. Bo kwestia wzrostu dolara silnie się wiąże z emisją spalin. Dlatego powtarzam - wolność!*

Btw:
Przypomina to grę w POMIDOR. Obojętnie co się napisze, obojętnie jakiego użyje się argumentu, obojętnie jakie się ma racje, to on za każdym razem beznamiętnie odpowiada- pomidor.
No i...? Są argumenty, które warto powtarzać.
* - tak właśnie wygląda Twoja gadka. Czasem zaczynasz na temat, ale potem przechodzisz w jakiś bełkot, który nie jest na temat i nic nie znaczy. Kierujesz dyskusję na inny tor, żeby się ewakuować z nieprzyjemnego momentu. Ale nie ze mną te numery.
sqrt(666)
  • 475 / 4 / 0
Czyli co, twarde- nie bo nie? Bo kto nie jest z nami, ten jest be i zły? Bo szlag was trafia z powodu braku racji?
Po drugie. Proszę nie oszczędzać, proszę wymienić te wszystkie zarzuty. To takie głupie, gdy komuś się pisze, że jest be, że robi źle itp itd, ale nic poza tym. Wypadało by każdy zarzut poprzeć przykładem, argumentem. Śmiało,nie oszczędzaj. W tak długim temacie powinno się znaleźć wiele przykładów na poparcie swoich tez.
  • 1530 / 6 / 0
Fiesta pisze:
Bo szlag was trafia z powodu braku racji?
Dokładnie! Otóż to, trafia nas szlag z powodu braków racji po Twojej stronie i Twojej postawy jaką przy tym reprezentujesz. :nuts:
Jesteś niereformowalny, powtarzałem Ci kikla razy to samo, później już tylo odsyłałem do ponownej lektury postów, a Ty dalej nic - Ty masz racje, a reszta to agenci, przeciwnicy wolności i jeszcze "nie podają argumentów". :rolleyes: :retarded:
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 475 / 4 / 0
Oczywiście że mam rację i to w każdym calu. To smutne że trafia wasz szlag.
Nie jest moim celem prowadzić tu jałowe dokuczanie sobie, bo nie po to tu pisze komentarza. Mam swoją idee, mam swoje zdanie i chce o tym dyskutować. Jednak od pewnego czasu muszę odpowiadać na takie pseudo argumenty- nie masz racji, jesteś dziwak, kto to widział mieć takie zdanie?! Ty wiesz co ty chcesz? Też od pewnego czasu jedynym celem pisania komentarzy, jest ośmieszanie przez dobór słów. Przynajmniej z początku tego tematu ludzie tu naprawdę chcieli obalić moje opinie, szukano jakiś argumentów- często kłamliwych, ale przynajmniej starano się polemizować na argumenty i opinie. Jednak już dawno to się skończyło i pozostało tylko pomstowanie, kpiny i złośliwości.
Co za cholerna siła was pcha do walki z rzeczami oczywistymi? Wy naprawdę chcecie ludzi zakuc w łańcuchy, bo inaczej ludzie zrobią sobie krzywdę???
Dlaczego tak walczycie z opiniami innych? Dlaczego tak wam zależy, aby ludzie byli pozbawieni praw?
  • 1530 / 6 / 0
Walczymy z głupotą, od co.
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 475 / 4 / 0
Walczycie z głupotą? Z głupotą nie walczy się kłamstwem, z głupotą nie walczy się zakazami, oraz z głupotą nie walczy się przez zakładanie ludziom kajdan i przez wsadzanie ich do więzień. To nie są studenckie dysputy o ilości diabłów na ostrzu szpilki, bo tutaj rozmawia się o prawdziwych okrutnych represjach potężnego systemu totalitarnego, o przepełnionych więzieniach, o niszczeniu swobód obywatelskich, o łamaniu praw człowieka, o tzw wydobywczych aresztach śledczych nie znanych nawet w PRLu, o ogromnej ilości aresztowań, zatrzymań, o olbrzymiej ilości śledztw, o ustawionych procesach, o okrutnym totalitarnym prawie, o wieloletnich wyrokach, o ogromnej ilości Polaków pozbawionych prawa naturalnego, ale co najgorsze z najgorszych, że to wszystko ma przyzwolenie społeczne, bo większość narodu popiera to, że inną część narodu trzeba zniszczyć w imię wymyślonych kłamliwych dogmatów i chorych idei.

Wy to teraz nazywacie- walką z głupotą, a kiedy indziej zwie się to- walkę o dusze dzieci, które okrutny dealer chce wciągnąć w nałóg, albo- walka z mafią narkotykową i z narkobiznesem, itd itp. Reasumując, wróg jest tak straszny i bezwzględny, że trzeba kłamać, trzeba być okrutnym, trzeba być podłym, trzeba niszczyć ludzi, trzeba nawet ich doprowadzać do śmierci, bo trzeba robić wszystko, aby zniszczyć to zło, tego diabła- narkotyki i mafie narkotykowe! No i wy to tu robicie- walczycie z głupotą, walczycie z okrutnymi narkotykami, więc możecie kłamać, możecie być podli i źli...

Historia zbrodniczych totalitaryzmow zna wiele przykładów, jak oprawcy i kaci codziennie po skoczeniu pracy byli z sobie dumni, że dzisiaj byli jeszcze okrutniejsi, że dzisiaj zakatowali jeszcze więcej ludzi, ale historia szybko doceni ich ciężką i wzniosłą pracę, bo oni przecież ciężko pracują dla dobra ludzkości, aby jutro ludziom świeciło słońce, aby dzieci mogły być bezpieczne, aby świat był oczyszczony ze zła i ze złych ludzi,.. No to dzisiaj wy walczycie z głupotą i ze złem.

Napewno wy też jesteście z siebie dumni jak cholera, że tyle dobra niesiecie, że niszczycie głupotę, że niszczycie źle narkotyki. Ja oczywiście jestem tym głupim i tym złym. A wy stoicie zawsze tam gdzie jest dobro i mądrość, tylko dlaczego zawsze macie pałki w rękach? Dlaczego zakładacie innym kajdany? Czemu budujecie kolejne coraz większe więzienia? Co, ludzie nie chcą was słuchać, bo są głupi? To ja jestem dumny ze swojej głupoty, bo ja nikogo nie zmuszam do jedynie słusznej ideologi, nikomu nie zakładam kajdan, nikogo nie wsadzam do więzień, bo ja jestem głupi...

Dodano akapity dla czytelności || 909
  • 694 / 6 / 0
Fiesta to klamca. Ta konopia z warszawy nie zakwitla, ona wegetowala do kwitnienia jeszcze daleko bo nie to swiatlo. Nie ufajcie mu
  • 475 / 4 / 0
Fajnie że napisałeś proste słowa, które łatwo wyjaśnić- to było około dwa lata temu. Była alejka asfaltowa, był kosz na śmieci, a przy koszu mała roślinka- konopie. Mój kolega to zauważył i to wyrwał, a potem mi to dał, a ja to wziąłem jako ciekawostkę, jednak po kilku miesiącach to wyrzuciłem, bo okoliczności były nieciekawe. Nawet nie wiem, czy to można była palić.
  • 141 / 2 / 0
myślę że Fiesta jest agentem DEA
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 8 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.