Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
  • 81 / 9 / 0
Awatar użytkownika

@mocarz274 - kiepski pomysł, na pewno zadziala duzo slabiej
  • 15 / 2 / 0

75mg perzyny przez jakiś czas uspokajał mnie i zmniejszał depresję, ale teraz mi się pogorszyło i już nie działa. Nie mogę zwiększyć dawki bo wtedy się przewracam z braku sił i nic nie mogę zrobić, czuję się okropnie. Po risperidonie miałem najgorsze ataki paniki w życiu. Jaki jeszcze neuroleptyk mógłby mi pomóc na nerwicę i depresję? Przerobiłem masę SSRI i nic nie działa. Zostały mi tylko neuroleptyki i benzo.
  • 5 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Zarzuciłam 200 µg LSD i wzięłam po jakiejś godzinie jak biorę na co dzien 300mg kwetiapiny. W miedzyczasie troszkę fety było ale bez szaleństw. Ogólnie na kwasie były znacznie mniejsze mistyczne rozmyślenia jak to miałam bez kwetiapiny, no i feta stymulowała trochę słabiej.
  • 429 / 4 / 0

Co mógłbym dołożyć z neuroleptyki do djlo 30mg I pregabalin 150mg na poprawę aktywizacja arypiprazol czy flupetinksol?
  • 3 / / 0

Witam, od pół roku biorę fluanxol (1mg rano) oraz rispolept (2mg wieczór) na psychozę, którą miałem po LSD oraz DMT. Byłem dwa miesiące w szpitalu psychiatrycznym. Po psychozie mam problem z nawiązywaniem relacji oraz komunikacją z ludźmi. Praktycznie w ogóle nie rozmawiam z nikim a byłem kiedyś duszą towarzystwa. Zaraz po szpitalu pojawiła się depresja na którą brałem escitalopram razem z tymi neuroleptykmi ale zrezygnowałem z niego bo moje libido spadło do zera. Chciałbym wziąć trochę MDMA i otworzyć się trochę z tej skorupy. Ile czasu musiałbym nie brać neuroli żeby M zadziałało ? Czy jak zrobię sobie chwilową przerwę nie dopadną mnie efekty nagłego odstawienia ? Jak wyglada odstawienie tych dwóch substancji ? Dziękuje za odpowiedzi.
  • 1 / / 0

Cześć,
Od 2 lat z powodzeniem leczę moje zaburzenia schizoafektywne abilify w zastrzyku (raz na miesiąc) czy mogę okazjonalnie zażyć ketaminę ? Mam świetne wspomnienia z tą substancją z okresu przed leczeniem gdy miałam epizody depresyjne w mojej chorobie dwubiegunowej działała przeciw depresyjnie. Zastanawiam się czy jest jakaś szkodliwość takiego miksu
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.