Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 130 • Strona 9 z 13
  • 727 / 38 / 0
Nie widzę sensu u ciebie ładowania tylu klozapiny a samo w sumie abilify w zastrzyku zrobi spidująco. Jak masz na użytek tyle benzo to daj na luz.
  • 8104 / 886 / 0
@Rokison
Psychiatra mówi, iż klozapina w połączeniu z abilify daje dobry efekt.Chyba jej o to chodzi, że te dwa neuroleptyki się wzajemnie uzupełniają i tworzą całość leczenia.

A co do benzo to już inna bajka[ Nie na to psychozy, ale blokadę przed ludźmi, stres w domu, robienie ze mnie ekstrawertyka bo bez benzo to jestem zerem ].
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 163 / 14 / 0
Ma ktoś jakieś informacje o pimawanserynie?

Chciałbym poczytać o tym środku na jakimś zagranicznym forum ale nie znam żadnych amerykańskich odpowiedników hyperreal.
jestem obłąkany
  • 218 / 37 / 0
Ja po mixie chlorprotiksenu z alprą dostałam takiej sedacji, że nie byłam w stanie wejść po schodach ani się wysłowić. Padłam jak trup i spałam pół dnia.
People have been taking drugs for thousands of years; it is a universal right of all cultures, because we can't stand reality in too many doses sober.
  • 12 / / 0
Siema mam pytanko czy ketrel można łączyć z innymi tabsami ?

Przeniesiono do "Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów." - {owerfull}
nienawidzę was i to na zawsze niezmienne~HERBA
  • 1224 / 462 / 0
@mdmahero84 Ale jakimi "tabsami" ? nikt tu nie ma szklanej kuli.
  • 732 / 11 / 0
Elo czy fluanxol nie niweluje działania pirybedylu? Bd działać bo zazywam
  • 914 / 203 / 1
Flupentiksol i pirybedyl są lekami działającymi antagonistycznie, mówiąc ogólnie.
Jednak flupentiksol zastosowany w odpowiednio małej dawce może powodować wzrost przekaźnictwa dopaminergicznego, w takim celu używany jest czasami do potencjalizacji terapii przeciwdepresyjnej, wykazuje wtedy działanie aktywizujące, podwyższające nastrój i motywację. Działanie to odbywa się prawdopodobnie przez blokadę presynaptyczną receptorów D2 i D3.
Wypadkowe działanie zależy więc od tego, w jakiej dawce i w jakim wskazaniu zażywasz oba leki.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 732 / 11 / 0
3mg fluanxol i 50 pirybedylu w celu aktywizacji i lekko się uspokoić ale bardziej na depreche bd działało ten pirybedyl przy takiej dawce fluanxol?
  • 2 / / 0
Hej, czy mefedron ma prawo działać na rysperydonie? Czy raczej szkoda zarzucać? Pozdro
ODPOWIEDZ
Posty: 130 • Strona 9 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.