Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 133 • Strona 5 z 14
 • 144 / 4 / 0
20 października 2019misspill pisze:
Możesz spróbować 16-tabletkowego Thiocodinu, nic nie powinno się stać.
16 tabletek czyli 240mg? :flaszka: oczywiście po ekstrakcjii
 • 5 / / 0
Od siebie polecę chlorprothixen i alkohol. Wrzucenie sobie 15mg do zimnego piwka skutecznie podbija szum w głowie i pozwala wypić mniej alkoholu i dołączyć mile uczucie spokoju. Osobiście po alkoholu nie mam właśnie nadmiernej senności, a samo połączenie pomaga mi się skupić nawet na własnych myślach. Tyle, że te pierwsze tabsy będą najgorsze, najlepiej już tak robić z jakąś tolerancją minimalną wyrobioną, bo niektórych moich kumpli nawrt po połowie tabletki w piwie mieli problem ze sklejonym łbem
 • 119 / 4 / 0
Co dziala na neuroleptykach?
alkohol - dziala tak samo na kazdym nauroleptyku
LSD - na kwetiapinie dziala super, natomiast amisulpryd zupelnie go blokuje, nie ma dzialania
Ziolo - dziala na kazdym
feta/ mefedron - dziala na kazdyn
nikotyna - dziala na kazdym
DXM - dziala na kazdym, na ssri dziala mocniej
Zolpidemy dzialaja na kazdym az milo
morfina/ kodeina - dziala na kazdym
Nie ma za co
 • 4479 / 716 / 0
mefedron dziala normalnie? Z tego co pamietam to jak kiedyś byłem na olanzapinie i wzialem 4cmc to było całkowicie pozbawione euforii(serotonina) wystąpiła jedynie pusta stymulacja .

Jesteś pewien że normalnie dziala?
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 56 / 12 / 0
Na chlorprotixenie brałem mefedron i działał.
Pink Fluffy Unicorns Dancing On Rainbows
Spoiler:
 • 9 / 2 / 1
Polecam bardzo arypiprazol jeśli będziecie mieć urojenia i stany psychotyczne po krajuwe, 4mg klona [rivotril] tylko sprawily ze mialem wyjebane na to że słyszę głosy. W moim przypadku zmniejszona dawka 5mg arypiprazolu zniwelowala ten stan, plus jest też taki że arypiprazol nie zamula aż tak jak inne leki przeciwpsychotyczne.
Arypiprazol działa jak antagonista w sy-
tuacji nadmiaru dopaminy, natomiast przy jej niskich
stężeniach eksponuje właściwości agonistyczne
 • @stanypsychotyczne
 • 37 / 4 / 0
Czy mogę brać do neuroleptyków ( (olanzapina, ability) nootropy ?
 • 11 / / 0
Zioło działa na neuroleptykach? Chyba nie wiesz co piszesz. Na iniekcji rispoleptu jak zjarałem bongo to mnie sparaliżowało, drętwiałem, ogólne parzenie, nie polecam.
 • 4479 / 716 / 0
Na mnie działało niemal normalnie, działanie bylo minimalnie spłycone.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 1229 / 176 / 0
Na mnie też działało normalnie (rysperydon, kwetiapina, chlorproshit) a po sulpiryd miałem wrażenie że nawet mocniej klepie ganda. Choć słyszałem że jest na odwrót że nie powinno działać, ale obaliłem te teze. Oczywiście nie zachęcam do palenia w trakcie kuracji neuroleptykami ani innymi lekami, bo wierze że niektórym osobom może pogorszyć to stan.
ODPOWIEDZ
Posty: 133 • Strona 5 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.