Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 130 • Strona 11 z 13
  • 774 / 128 / 0
Można, dawno temu krótko miałem taki zestaw.
  • 732 / 11 / 0
Starczy taka dawka sulpirydu na aktywizację ? Co można dołączyć kwete na sen biorę można fluanxol dołożyć na mnie dobrze działała a może amisulpryd?
  • 774 / 128 / 0
Ja biorę flupentiksol i sobie chwalę, amisulpryd też brałem długo i oba uważam za najlepsze neuroleptyki z tych aktywizujących.
  • 2 / / 0
czy kojarzy ktos jakiekolwiek przeciwskazania co do niwelowania zejścia z futra chloroprotixenem? szukam info i nic nie mogę znaleźć.
  • 593 / 157 / 0
Amisulpryd + alko wychodzi coś na kształt konia, w następstwie boli wątroba więc nie polecam. W trakcie gadatliwość, znaczna euforia, następnego dnia wkurw i mocniejszy niż normalnie zjazd alkoholowy.
Sulpiryd + alko = słabe działanie alko, strucie się i rzyganie, nie polecam.
Amisulpryd 50mg + Abilify 1mg kosmiczny wykop energetyczny i euforyczny.
  • 774 / 128 / 0
Próbował ktoś łączyć amisulpryd z flupentiksolem?
  • 25 / 1 / 0
Kiedys po fecie mialem ostre zjazdy, tak że dzień po wciąganiu odpadał, bo półprzytomny leżałem przez cały dzien w łóżku i nic nie ogarniałem. Od kiedy psychiatra przepisał mi Solian, faza po fecie jest o wiele przyjemniejsza, nie mam takich zjazdów ciężkich a i na samej fazie wydaje sie normalniejszy. Kiedys nie wyobrazalem sobie po fecie iść do sklepu, bo zjadała mnie schiza na myśl że mam wejsc w jakąkolwiek interakcje z ludźmi. Od kiedy biore Solian moje krzywe jazdy po fecie ustały. Widocznie feta potęgowała moje schizy, a Solian po prostu je wyciszył dzięki czemu moge cieszyć się dobrą fazą bez krzywych jazd
  • 2 / / 0
Nie wyobrażałeś sobie po fecie iść do sklepu? Aż mi się przypomniało, jak zajebałem bongo (nowy sort) i poszedłem do fryzjera. Te magiczne lustro i obecność w koło mnie.
  • 6 / 2 / 0
Jak wygląda sprawa z przyjmowaniem sulpirydu ok. 100mg, od 150 - 300mg pregabaliny na codzień. Kiedy i w ogóle warto odstawić przed emką? Są możliwe interakcje?
  • 6 / 9 / 0
Siema
Jaką dawkę kwetapina przyjąć na sen po koxie (co do jakości około 0.2-0.25 w 2 liniach zrobiło fajnie, ale nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tą substancje) i fecie(wsumie poleci około 0.4g) która jak dla mnie ma z 70% kofeiny. Stimy skonsumowane w nl. Dodam jeszcze że 400mg kwety po również holenderskim NEPie wywołało u mnie coś na pograniczu zespołu neuroleptycznego - coś jak psychoza z mocniejszymi halunami
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2022 przez Lewus333, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 130 • Strona 11 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.