NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 146 Strona 10 z 15
Rejestracja: 2009
  • 590 / 5 / 0

Przydałoby się uzupełnienie luk w działaniach opisach i dawkowaniem substancji, bo to są na ogół znane informacje, więc uzupełnienie tego nie jest czymś bardzo trudnym, a umilałoby czytanie.
Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 213 / 3 / 0

TheQ pisze:
Przydałoby się uzupełnienie luk w działaniach opisach i dawkowaniem substancji, bo to są na ogół znane informacje, więc uzupełnienie tego nie jest czymś bardzo trudnym, a umilałoby czytanie.
Czymś trudnym może nie jest, ale czasochłonnym. Jak zrobisz opis jakiejś substancji to daj znać, chętnie wrzucimy go na neuro.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Wrocław: Leki na katar przerabiali na groźny narkotyk

Policja rozbiła szajkę trudniącą się wysyłaniem z Polski do Czech lekarstw na przeziębienia, przerabianych potem na groźny narkotyk – metamfetaminę. Wśród ośmiu zatrzymanych są mieszkańcy Wrocławia. Policjanci przeszukali kilkanaście miejsc głównie we Wrocławiu i okolicach. Znaleźli m. in. 13 milionów złotych w gotówce.
Rejestracja: 2009
  • 590 / 5 / 0

już nawet chciałem podesłać nawet te podstawowe informacje, które są już na forum w pierwszych wątkach, ale przekopiowanie nie jest przecież trudne, a tłumaczenie tekstów z erowida też trochę mija się z celem. W wolnej chwili postaram się coś przygotować
Rejestracja: 2011
  • 353 / 6 / 0

Bardzo podoba mi się szablon szczególnie przełącznik na tryb nocny się przydaje :). Co do wypowiedzi wyżej to może by zrobić przycisk "uzupełnij dane" gdzie każdy użytkownik mógłby wypełnić puste pola(dawkowanie itd.). Taka dodana informacja trafiałaby do kogoś odpowiedzialnego za weryfikowanie (coś jak weryfikacja użytkowników poniżej 30 postów). Szybciej by to wszystko poszło nie wspomne o satysfakcji i poczuciu jedności przy tworzeniu strony. Wikipedia działa chyba na podobnej zasadzie i wiele innych stron.

Pzdr.
Rejestracja: 2007
  • 16 / / 0

Myślę że przydało by się używać avatarów użytkowników w raportach które piszą i ewentualnie w komentarzach. Z tego co mi się wydaje to avatar jest wyświetlany teraz tylko i wyłącznie na stronie użytkownika. Polepszyło by to integrację społeczności, poprzez lepsze rozpoznanie osób piszących.
Rejestracja: 2009
  • 1699 / 355 / 0

Dodałem raport z 2C-B i jak zwykle czeka on już kilka dni na akceptację :P.
Kiedyś była podobna sytuacja, że dodałem wpis, nie pojawił się przez dwa tygodnie
ani nie został odrzucony. Myślę sobie: "pewnie coś mi przeglądarka sfiksowała i artykuł się nie wysłał".

Wysłałem drugi raz ten sam trip raport i za kilka godzin zostały zaakceptowane oba.
W związku z tym prosiłbym o usunięcie wpisu:
http://neurogroove.info/trip/4-aco-dmt- ... -trip-ycia

, gdyż jest to nic nie wnosząca kopia:
http://neurogroove.info/trip/4-aco-dmt- ... ryptaminie

pozdrawiam!
KA.
Rejestracja: 2010
  • 98 / / 0

Jest/mam problem z NG. Nie można głosować, przy kliknięciu pojawia się "proszę czekać" i nic, żadnej aktualizacji oceny. Ten sam problem jest na Firefoxie, Operze i Chrome, również na mobilnym Safari i Operze.

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 9 / 0

Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux i686; rv:10.0) Gecko/20100101 Firefox/10.0

Nie notuje się w.w.problemu.
Rejestracja: 2010
  • 98 / / 0

Dodam jeszcze że w ogóle też nie widać jak były oceniane np. jakieś stare TRy. Pokazane jest tylko [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] mimo że TRy na 100% były już wcześniej oceniane. Nie jest to raczej kwestia dodatków, bo Operę i Chrome'a mam całkiem czyste, tak samo aplikacje mobine.
Rejestracja: 2008
  • 543 / 1 / 0

niedawno aktualizowałem moduły, widać coś nazmieniali, zaraz się tym zajmę. Dzięki!
Posty: 146 Strona 10 z 15
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości