NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 226 / 11 / 0

Bardzo ładnie wszystko działa, FF4 i nie mam żadnych problemów. Naprawdę pięknie zostało poukładane ;) Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to :

1) Odnoszę wrażenie, że tapeta w tle ma strasznie słabej jakości (tzn pomysł dobry, ale pikseloza i nieostrość... ), ale z tego co widze to i tak podoba sie większości osób
2) Moznaby pomyśleć nad zmianą ikonki w przeglądarce (tak żeby NG miałoby inną niż forum, chyba , że takie jest akurat zamierzenie żeby się kojarzyło; jednak dziś już kilka razy myliłem stronę NG i ten temat).

Ale ogólnie to rewelacja, a z pełnymi danymi o substancjach to będzie już w ogóle :D
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2011 przez pz3e, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Mam takie pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość aktywnego udziału w edycji poszczególnych substancji (mam na myśli info ogólnie typu dawkowanie etc )? Chodzi po prostu o to, że chcialbym nieco pomóc w rozwoju ng :-)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Co oznacza "duża ilość narkotyków"? TSUE zostawia ocenę sądom

Prawo krajowe nie musi definiować pojęcia dużych ilości narkotyków, a o tym jak zakwalifikować daną wielkość może każdorazowo decydować sąd - orzekł w czwartek Trybunał Sprawiedliwości UE (TSUE) odpowiadając na pytanie sądu ze Słupska.
  • 3129 / 14 / 0

Tylko moderatorzy NG mogą edytować opisy.
  • 545 / / 0

bikiniarz1910 pisze:
Mam takie pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość aktywnego udziału w edycji poszczególnych substancji (mam na myśli info ogólnie typu dawkowanie etc )? Chodzi po prostu o to, że chcialbym nieco pomóc w rozwoju ng :-)
jeśli chciałbyś pomóc - podeślij (PM) opis jakiejś jeszcze nie opisanej substancji wedle schematu:
- opis substancji,
- efekty,
- dawkowanie,
- czas działania,
- skutki uboczne

pamiętaj też o źródłach informacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 213 / 3 / 0

pz3e pisze:
1) Odnoszę wrażenie, że tapeta w tle ma strasznie słabej jakości (tzn pomysł dobry, ale pikseloza i nieostrość... ), ale z tego co widze to i tak podoba sie większości osób
To trochę bardziej skomplikowane. Generalnie potrzebujesz nowego monitora. Neuro robiliśmy z myślą, by wystarczyło na kilka lat, a w ciągu tego czasu większość będzie już miała nowe, lepsze monitory/systemy/karty graficzne. Na nowszym sprzęcie wszystko wygląda inaczej i problem znika.
pz3e pisze:
2) Moznaby pomyśleć nad zmianą ikonki w przeglądarce (tak żeby NG miałoby inną niż forum, chyba , że takie jest akurat zamierzenie żeby się kojarzyło; jednak dziś już kilka razy myliłem stronę NG i ten temat).
Pomyślimy, co zrobić z favico.
  • 3309 / 12 / 0

syncro pisze:
Na nowszym sprzęcie wszystko wygląda inaczej i problem znika.
Ja mam nowy sprzęt i jest rozmyta. Nie wiem czy to celowe czy słabe zdjęcie, ale mnie się właśnie podoba takie - przynajmniej nie rozprasza, ma w sobie klimat i nie zajmuje zbyt dużo. A co do pikselozy to niezbyt rozumiem - na trzech monitorach - CRT 15" sprzed >17 lat, CRT 17" sprzed ~13 lat i LCD 19" dość nowym nic takiego nie widać.

Jeszcze sprawa logo RSS - ten pomarańczowy ni w ząb nie pasuje. Ale rozumiem, że takie jest oficjalne logo. Ten pomarańcz zawsze blokuję na stronach, na których często bywam, bo strasznie odciąga wzrok. Ja w sumie na swoich stronach je koloruję. Akurat twitter i fb są niebieskie... Ale róbcie co chcecie, i tak jest dobrze.
  • 543 / 1 / 0

Grafika tła jest dość mocno skompresowana, bo zajmowała nawet ponad 1MB.
Użytkownik zbanowany
  • 839 / 6 / 0

Czesławie, jeśli można prosić, czy mógłbyś mi wysłać podkładową grafikę w formie nieskompresowanej oraz skompresowanej?
  • 2745 / 32 / 0

Chciałem wrzucić swoje stare tr'y ale mnie wywala bo wtedy miałem 17 lat, a neuro nie pozwala ćpać tak młodym ludziom.
Tak zostanie czy to przejściowe ?
Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0

Jezus pisze:
Chciałem wrzucić swoje stare tr'y ale mnie wywala bo wtedy miałem 17 lat, a neuro nie pozwala ćpać tak młodym ludziom
^_^

Mi nowe neuro się bardzo podoba. Teraz jest naprawdę na poziomie. Aż przyjemniej się czyta :-)
Świetna robota!
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata