NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 226 / 11 / 0

Bardzo ładnie wszystko działa, FF4 i nie mam żadnych problemów. Naprawdę pięknie zostało poukładane ;) Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to :

1) Odnoszę wrażenie, że tapeta w tle ma strasznie słabej jakości (tzn pomysł dobry, ale pikseloza i nieostrość... ), ale z tego co widze to i tak podoba sie większości osób
2) Moznaby pomyśleć nad zmianą ikonki w przeglądarce (tak żeby NG miałoby inną niż forum, chyba , że takie jest akurat zamierzenie żeby się kojarzyło; jednak dziś już kilka razy myliłem stronę NG i ten temat).

Ale ogólnie to rewelacja, a z pełnymi danymi o substancjach to będzie już w ogóle :D
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2011 przez pz3e, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Mam takie pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość aktywnego udziału w edycji poszczególnych substancji (mam na myśli info ogólnie typu dawkowanie etc )? Chodzi po prostu o to, że chcialbym nieco pomóc w rozwoju ng :-)

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Poszukiwani testerzy MDMA. Jacyś chętni?

Tym razem niezawodni naukowcy badać będą… testery wykrywające MDMA. Sprawdźcie, gdzie się zgłosić.
  • 3129 / 10 / 0

Tylko moderatorzy NG mogą edytować opisy.
  • 546 / / 0

bikiniarz1910 pisze:
Mam takie pytanie, czy jest jakakolwiek możliwość aktywnego udziału w edycji poszczególnych substancji (mam na myśli info ogólnie typu dawkowanie etc )? Chodzi po prostu o to, że chcialbym nieco pomóc w rozwoju ng :-)
jeśli chciałbyś pomóc - podeślij (PM) opis jakiejś jeszcze nie opisanej substancji wedle schematu:
- opis substancji,
- efekty,
- dawkowanie,
- czas działania,
- skutki uboczne

pamiętaj też o źródłach informacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 213 / 2 / 0

pz3e pisze:
1) Odnoszę wrażenie, że tapeta w tle ma strasznie słabej jakości (tzn pomysł dobry, ale pikseloza i nieostrość... ), ale z tego co widze to i tak podoba sie większości osób
To trochę bardziej skomplikowane. Generalnie potrzebujesz nowego monitora. Neuro robiliśmy z myślą, by wystarczyło na kilka lat, a w ciągu tego czasu większość będzie już miała nowe, lepsze monitory/systemy/karty graficzne. Na nowszym sprzęcie wszystko wygląda inaczej i problem znika.
pz3e pisze:
2) Moznaby pomyśleć nad zmianą ikonki w przeglądarce (tak żeby NG miałoby inną niż forum, chyba , że takie jest akurat zamierzenie żeby się kojarzyło; jednak dziś już kilka razy myliłem stronę NG i ten temat).
Pomyślimy, co zrobić z favico.
  • 3309 / 8 / 0

syncro pisze:
Na nowszym sprzęcie wszystko wygląda inaczej i problem znika.
Ja mam nowy sprzęt i jest rozmyta. Nie wiem czy to celowe czy słabe zdjęcie, ale mnie się właśnie podoba takie - przynajmniej nie rozprasza, ma w sobie klimat i nie zajmuje zbyt dużo. A co do pikselozy to niezbyt rozumiem - na trzech monitorach - CRT 15" sprzed >17 lat, CRT 17" sprzed ~13 lat i LCD 19" dość nowym nic takiego nie widać.

Jeszcze sprawa logo RSS - ten pomarańczowy ni w ząb nie pasuje. Ale rozumiem, że takie jest oficjalne logo. Ten pomarańcz zawsze blokuję na stronach, na których często bywam, bo strasznie odciąga wzrok. Ja w sumie na swoich stronach je koloruję. Akurat twitter i fb są niebieskie... Ale róbcie co chcecie, i tak jest dobrze.
  • 544 / 1 / 0

Grafika tła jest dość mocno skompresowana, bo zajmowała nawet ponad 1MB.
Użytkownik zbanowany
  • 839 / 5 / 0

Czesławie, jeśli można prosić, czy mógłbyś mi wysłać podkładową grafikę w formie nieskompresowanej oraz skompresowanej?
  • 2744 / 25 / 0

Chciałem wrzucić swoje stare tr'y ale mnie wywala bo wtedy miałem 17 lat, a neuro nie pozwala ćpać tak młodym ludziom.
Tak zostanie czy to przejściowe ?
Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0

Jezus pisze:
Chciałem wrzucić swoje stare tr'y ale mnie wywala bo wtedy miałem 17 lat, a neuro nie pozwala ćpać tak młodym ludziom
^_^

Mi nowe neuro się bardzo podoba. Teraz jest naprawdę na poziomie. Aż przyjemniej się czyta :-)
Świetna robota!
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata