NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 138 Strona 3 z 14
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 461 / 3 / 0

Może jeszcze dodać "sposób spożycia/przygotowania do spożycia" (czy jakoś podobnie) ??
Rejestracja: 2010
  • 4201 / 604 / 16

Całkiem wporzo :) bardzo podoba mi się patent z opisem substancji itp . Przyda się to osobą po raz pierwszy próbujący tej substancji. lepiej będzie się pisało TR bardziej przejrzyście i w ogóle ;D

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Ta miss nie pragnie tylko pokoju na świecie. Chce walczyć o legalizację marihuany

Wybory najpiękniejszych kobiet świata wzbudzają wiele emocji i szumu medialnego. Najgłośniej jest o Miss Kanady, która będzie promować marihuanę.
Rejestracja: 2010
  • 663 / 11 / 0

Świetne :-D Wszystko ładnie uporządkowane, czytelne. Ta zwykła skórka tylko trochę męczy oczy, za jasna, ale NG na noc w sam raz :-)
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

Rowniez mi sie podoba nowe NG. Edycja tekstu i pisanie teraz to czysta przyjemnosc w porownaniu do starej stronki :D Wszystko przejzyste jak trzeba. Szacunek dla wykonawcow.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 3248 / 1 / 0

Nowe Neuro jest kuźwa genialne, takiego właśnie oczekiwałem, a skórka noc imponuje mi i na niej pozostanę, jedyne o co mogę prosić to o to, aby forum zostało jednolite jak i sam hajp, bo psychodela to tylko na TR się nadaje, nie róbmy z forum brokaciku (a były takie pomysły), niektórzy nie rozumieją, że dragi to nie tylko fraktale i w prostocie oraz monotonni nie widzą nic ciekawego.
Chociaż nim na stałe się przyjęła ta szara skórka to była chyba niebieska (?) przez kilka dnia... Mogła by ona wrócić, jako ta "do wyboru, chyba, że podczas zmian na phpbb3 miałem halucynacje i nie było innej, tylko ta szara %-D

Propsy dla każdego, co pomagał w tworzeniu nowego NG, jest ZAJEBISTE, przez duże Z.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 386 / 1 / 0

Teraz widzę, że są te tagi :D Dziękuję. Tylko przydałoby się, żeby były w bardziej widocznym miejscu, bo chcąc znaleźć trip raporty otagowane jako "przeżycia mistyczne" musiałam szukać tak otagowanego tripa.

I wstawcie na NG trip raport Newbie (tak genialny raport nie może się marnować) i wszystkie stare raporty.
Rejestracja: 2009
  • 4973 / 200 / 8

Na urządzeniach mobilnych (iPad/iPhone na pewno, zatem wszystkie, które renderują stronę od razu w całości) występuje problem z tłem, jest do połowy strony, a potem szary fill, na którym nic nie widać. Fix plz.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 295 / 1 / 0

Mam pytanie: czy i jeśli tak, to jak, można edytować komentarze po napisaniu?
W starym ng, było to możliwe; w nowym - nie widzę gdzie.
Rejestracja: 2008
  • 2696 / 5 / 0

Od niedzielnego popołudnia po wklepaniu adresu neurogroove.info dostaję tylko białą, pustą stronę - niezależnie od przeglądarki, a z tego, co zdążyłem się zorientować, u innych Neuro śmiga. Cóż mogę poczynić w tej sprawie?

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 6 / 0

Ping neurogroove.info i wynik tutaj.

Edit: Wystarczy podanie informacji o IP jakie wykrywasz dla HR. Twój poprzedni problem i to wskazuje na problem z DNS-ami. Zwróć się więc do OpenDNS.
Posty: 138 Strona 3 z 14
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości