NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 131 Strona 12 z 14
Rejestracja: 2011
  • 958 / 37 / 0


Nie dochodzą meile aktywacyjne na konto w hushmailu i hotmailu.
Rejestracja: 2010
  • 1525 / 14 / 0


Podczas wpisywania wieku jest ograniczenie (tylko cyfry) - zastanawiam się czy potrzebne - raczej nikt tam nie wpisze nic dziwnego.

Piszę o tym bo ostatnio wrzucałem TR i chciałem wpisać wiek osoby towarzyszącej a nie mogłem dodać spójnika czy czegokolwiek.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

USA: Google pomoże znaleźć miejsce utylizacji leków

Firma Google ma umożliwić użytkownikom wyszukanie najbliższego miejsca do utylizacji niepotrzebnych lekarstw. Funkcja ta zostanie uruchomiona w ramach walki z uzależnieniem od narkotyków w Stanach Zjednoczonych.
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 37 / 0


Doszly mnie sluchy, ze zalogowani uzytkownicy maja swobodny wglad w nieopublikowane trip raporty. Sama nie moge tego sprawdzic, ale kiedy edytuje TR widze na dole np. 3 odslony, przed opublikowaniem. Skoro TR przechodza przez moderacje, powinny byc widoczne dla wszystkich dopiero po zaakceptowaniu, podobnie jak posty na forum. Albo nie?

Fajka odezwij sie do mnie jak mozesz.
Rejestracja: 2010
  • 1525 / 14 / 0


Osoba która publikuje może skopiować link ze swojego bloga (kiedy wchodzi licznik się nabija) oraz rozesłać znajomym w celu sprawdzenia ortografii czy dla szpanu :) wtedy tylko na górze jest napis "Nieopublikowany".
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 37 / 0


Chyba, ze tak. :-) To nie przeszkadza.

Ale jeszcze jedno. Chce w miare mozliwosci przeniesc z forum jak najwiecej TR. W wiekszosci z nich wiek nie jest podany, na nowym NG podanie wieku jest warunkiem. Mam wszystkim powpisywac 18, strzelac na pale? Moze nie jest to tak istotne, ale wolalabym, zeby podawanie wieku nie bylo konieczne. W domysle, wszyscy jestesmy pelnoletni, wiek mozna podac, ale nie trzeba. Skoro TR przechodza przez moderacje, nie ma ryzyka, ze trzynastolatki zaspamuja opisami haloonkow.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11


Dobrze by było, gdyby ktoś pouzupełniał te wszystkie luki w opisach substancji. Razi to trochę w oczy. Nowe NG ma już 2 lata a jeszcze nikt nie wykazał się inicjatywą.
Rejestracja: 2009
  • 4957 / 172 / 8


Zapraszamy do kontrybucji. :)
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 37 / 0


london5 pisze:
Dobrze by było, gdyby ktoś pouzupełniał te wszystkie luki w opisach substancji. Razi to trochę w oczy. Nowe NG ma już 2 lata a jeszcze nikt nie wykazał się inicjatywą.
Dobrze, ze o tym wspomniales. Do tej pory nie zwrocilam na to uwagi. Moge to zrobic w oparciu o hajpowe FAQ i watki ogolne, nie ma problemu - z tym, ze moje uprawnienia moda na NG chyba tego nie obejmuja. Przynajmiej wchodzac w opisy nie mam migajacej na czerwono ikonki ´EDYTUJ´.
Ktory z adminow sprawuje piecze nad neuro? I kto mi odpowie na moje pytanie?
Rejestracja: 2008
  • 544 / 1 / 0


Wawoj, odpowiedziałem Ci mailowo :)
Rejestracja: 2010
  • 255 / 2 / 0


Dlaczego tego czegoś nie można komentować?
Posty: 131 Strona 12 z 14
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości