Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 7 z 10
  • 187 / 22 / 0
Re: Nerwica
Nieprzeczytany post autor: JaTy1234 »
Uwaga nerwica zabija.
Dobrze sie czujesz? To sie wyspij.
  • 686 / 116 / 0
Re: Nerwica
Nieprzeczytany post autor: visitorQ »
14 października 2020Tyriona pisze:
No i tu moje pytanie, czy kokaina brana bardzo uważnie i z umiarem ( 1 g na 3 dni) bardzo zryje mi psychikę przy moich problemach psychicznych?
raczej tak
  • 396 / 27 / 0
Re: Nerwica
Nieprzeczytany post autor: Roade »
1g na 3 dni nie jest w ogóle bliskie brania z umiarem. kokainy w ogóle raczej nie da się brać bezpiecznie w żadnych dawkach, szczególnie przy nerwicy. Mi bardzo pomógł microdosing, zmiana otoczenia
  • 502 / 88 / 0
Znam wiele przypadków ludzi którzy zaczęli z koksem
Nie znam przypadku gdzie skończyło się to bez konsekwencji na zdrowiu przy dłuższym używaniu
Po dłuższym czasie zderzenie z rzeczywistością może zaboleć :) przykładów znam wiele, setki znajdziesz tu na forum
Żyć na wiecznym wkurwie i depresji z lękami i bezsennością, czego chcieć więcej od życia :)
  • 4 / 2 / 0
Sama miałam nerwicę po przepaleniu się marihuaną ponad 1.5 roku w ciągu.
Nerwica mija zazwyczaj gdy uporządkujemy swoje sprawy w główce.
A i nadal palę ale nie tyle co wcześniej bo to było główną przyczyną.
+ odstawienie alkoholu i naprawa receptorów gaba bardzo mi pomogła.
I znalezienie zajęcia,hobby,pracy to podstawa.
Uwaga! Użytkownik istniejealbonie nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Re: Nerwica
Nieprzeczytany post autor: Tyriona »
No kierunek jest bardzo zły,wiem. Tylko że ja mam w planach leczenie zamkniete. Mój lekarz od siedmiu boleści już któryś raz z kolei kieruje mnie na oddzial. Tyle leków co ja biorę od lat i tyle co ja piję (w weekend -jeden dzień w tygodniu, ale do zgonu) to on ponoc nie znał. kokaina jest mi potrzebna żeby nadrobić pracę na zapas i moc spokojnie na 6 tygodni położyć się do szpitala. Straszny paradoks. bo zapewne wpieprze się w kolejne gówno dążąc do leczenia. Ach..., ciężkie jest życie lekomana z zadatkami na ćpuna😶
  • 244 / 56 / 0
Ale z jakimi zadatkami... ty już jesteś ćpunem a, że ćpiesz aptekę.
"Muszę ćpać, żeby nie zawalić pracy"... będziesz ćpać to i to kiedyś ją zawalisz a ile pieniędzy i zdrowia stracisz po drodze.
„Bądź światłem sam dla siebie” Budda Gautama
  • 13 / / 0
Na zaburzenia lękowe tylko dieta ketogeniczna. Wyciągnęła mnie z tego bagna. A juz żarlem paroksetyne, rolki, psychoterapia itd. Z medykamentów tylko rolki pomagały ale to wiadomo jak się kończy na dłuższą metę. Tylko ketoza. Wspaniale sie żyje bez cukru. I ten spokój i czysty umysł to coś czego mi od lat brakowało.
  • 55 / 12 / 0
Psychiatra zdiagnozowała u mnie, lęk uogólniony. Właśnie jakoś miesiąc temu odstawiłem to SSRI na początku, czułem się naprawdę zajebiście. Miałem zawroty głowy natomiast miałem też energię do życia. Chciało mi się działać. Teraz to ustało, czuje się znowu często zestresowany, nie tak jak przed braniem leków, ale zaczyna to mocno doskwierać. Nie chce wracać do leków, ponieważ później już strasznie mnie, muliły. Często napierdalała mnie głowa. Ogólnie byłem zamulony. Pytanie do was, czy w chwilach gdy czuje większy stres, mogę coś sobie wrzucić co załagodzi mi ten stres ALE jakąś formę leków, by nie czuć stresu a nie by mieć "lot". Odpada benzo, nigdy nie brałem i nie chciałbym, odpada alkohol i trawa tak samo. Nie chce się odurzać ale jak jestem mega wkurwiony chciałbym to stłumić by nie odbijało się na bliskich. ( Chodzi o farmakologię) ( Już staram się sobie pomóc, medytacjami, oddychaniem, odpalaniem ambientów, bieganiem, ćwiczeniami) HELP
  • 4396 / 669 / 0
Dobrym lekiem lecz nie docenianym jest propranolol, polecam Ci wypróbować, ewentualnie pregabaline możesz spróbować.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 7 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.