Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 6 z 10
  • 4 / / 0
okej, dzieki za mniej wiecej naprowadzenie, ale nadal srednio wiem co teraz robic. To ze zrobic sobie przerwe z uzywkami to wiadome, ale co dalej? Isc do lekarza? jesli tak to do jakiego, alergologa od histaminy czy psychiatry od nerwicy? prosic o jakies leki konkretnie? z tego co wiem to hydroksyzyna dziala antyhistaminowo i antylekowo, a przy tym dziala praktycznie od zaraz, wiec moze powinienem wlasnie cos nasciemniac i poprosic o hydro
  • 8105 / 885 / 0
@up
Moze po pros o jakieś delikatne benzo ? Typu signopam albo Bromazepam ?
UWAGA : Benzodiazepiny uzalezniaja :finger:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 4 / / 0
Dobra, ogarnąłem polskie znaki w klawiaturze, tym razem nie powinno być problemu z przejściem posta.

Lekkie benzo to nie jest słaby pomysł, spróbuję jakoś zagadać do lekarza, żeby przepisał ten signopam lub Bromazepam, tylko w ogóle nie wiem jak to zrobić, żeby nie wyjść na lekomana i też się do niczego nie przyznawać. Może tu też da się uzyskać jakieś porady od bardziej doświadczonych?

Tymczasem objawy przeniosły mi się z alkoholu i narkotyków także na inne jedzenie, dostaję lekkiego ataku paniki również jedząc przykładowo owoce. Równocześnie zdaję sobie sprawę jak bardzo to jest niedorzeczne, ale nie potrafię się uspokoić przez dłuższą chwilę.

scl \ ncdream

Pozwólcie, że podbiję jeszcze z jednym pytaniem (w razie czego proszę o scalenie, bo nie widzę tu opcji edycji posta). Udało mi się skołować bez większych przeszkód ten Bromazepam w postaci leku Sedam 3 po 3mg jedna tabletka. Jak to teraz polecacie dawkować? Brać tylko w przypadku, gdy wypiję lub coś wezmę i dostanę ataku paniki, czy stale co rano albo wieczorem aż do stanu, gdy będę mógł już wyjść na piwo bez dostania stanów lękowych i zastanawiania się czy wystąpią, stopniowo zmniejszając dawki?
  • 2 / / 0
Nie brałam żadnych twardych narkotyków. Ot, troszkę trawki, raz na jakiś czas jakieś kreseczki z przyjaciółmi. Po jakimś czasie udało mi się odejść od używek, ale nagle zaczęłam odczuwać znudzenie. Miałam wrażenie, jakby czas był nudny, szary, a ja nie do końca byłam w nim. Odczuwałam lęk. Po jakimś czasie w końcu udałam się do terapeuty - w Psychologgii terapeutka powiedziała mi, że to niekoniecznie nerwica, ale depersonalizacja. Uważni są w tym ośrodku :) Nie przegapią nic. Polecam tam się konsultować, jeżeli jesteście z Warszawy. :)
  • 165 / 18 / 0
Mój terapeuta twierdzi ze potrzebuje intensywnej terapii na oddziale dziennym ponieważ nie mam umiejętności samouspokajania się. Co to może znaczyć!
Substancje psychoaktywne powinny być dodatkiem do życia a nie na odwrót.
W innym przypadku będziesz wzywał pomocy głosem szopa pracza czego osobiście nie życzę lol
---- :korposzczur: -----
  • 38 / 2 / 0
@chillbro czujesz się niespokojny często? Sam popatrz na swoje zachowanie, opinie bliskich i zastanów się czy rzeczywiście Ci tego nie potrzeba.
  • 165 / 18 / 0
@Zuben
Okazało się ,ze mam ADHD i CHAD i to jest podłoże moich problemów.
Pisałem do terapeuty czy warto iść na taką intensywna terapie lecz miedzy czasie trafiłem na profesora który przejrzał moje ALL posty na hyperrealu i przeanalizował 6 papierów z diagnoz i wypisów ambulatoryjnych i porozmawialiśmy dodatkowo. Niewiem czy w takim razie warto?
Substancje psychoaktywne powinny być dodatkiem do życia a nie na odwrót.
W innym przypadku będziesz wzywał pomocy głosem szopa pracza czego osobiście nie życzę lol
---- :korposzczur: -----
  • 38 / 2 / 0
@chillbro dopóty nie spróbujesz to się nie dowiesz. Moim zdaniem nie będzie gorzej niż jest teraz. W końcu te ośrodki są po to, aby ludziom potrzebującym pomagać. Rozważ to
  • 2 / / 0
Re: Nerwica
Nieprzeczytany post autor: Tyriona »
Mój pierwszy post, w mało intensywnym wątku ale no cóż, małymi kroczkami lubię zaczynać. Ja choruje na niby nerwicę od 12 lat. Niby, bo nie ma takiej choroby - lęk napadowy, to poprawna jednostka chorobowa, u mnie dodatkowo w atakami paniki (ostatni był ładne 2,3 lata temu, dzięki Bogu - jakikolwiek by się nie nazywał). I do sedna, ostatnio z powodu nawału pracy i goniących terminie zaczęłam wspomagać się kokaina. Odstawiłam ma ten czas moj codzienny lek wenflaksyne, pregabaline o relanium biorę wieczorem ma wyciszenie, mam jeszcze przepisaną kwetiapine ale rzadko stosuje, bo muszę być w formie od 8 do 16 codziennie. W weekend sobie pozwalam. No i tu moje pytanie, czy kokaina brana bardzo uważnie i z umiarem ( 1 g na 3 dni) bardzo zryje mi psychikę przy moich problemach psychicznych? Poza lekiem napadowym, jeszcze dwubiegunowa nie potwierdzona, Borderline i GAD. Ojej, no rozpisalam się w pierwszym poście. Ale trochę dziś niuchnelam☹️
  • 502 / 88 / 0
Moim skromnym zdaniem idziesz w złym kierunku
koks stymuluje, Ty hamujesz to relanium wieczorem by spać i w ten sposób przyzwyczajasz sie do tego stylu.
Przyjdzie czas że nie zaśniesz bez rolek i zaczniesz brać ich coraz więcej
Domyślam się jak teraz jest fajnie ale odstaw koks i relanium, reguluj się lekami które masz póki nie jesteś na etapie odwyku szpitalnego od benzodiazepin ( relanium )
Przy nerwicy, lękach i nie daj boże dwubiegunówce koks pogłębi problem, relanium na dłuższą metę też nie jest dobre
Wybierasz mniejsze zło i leczysz się albo większe i lecisz dalej gdzie samopoczucie bardzo szybko spadnie a dawki wzrosną , tego się już nauczylem, proponuję nie sprawdzać bo może być deprecha, nerwica, lęki i koks ani rolki nie pomogą na długo :)
Politoksymania
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 6 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.