Heksedron i substancje będące jego pochodnymi (przede wszystkim HEX-EN).
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 610 / 55 / 0
Chujowe, szkoda klamy, robi troche lepiej od kofeiny. Nie ma podbicia do hexenu(którego swoją drogą nie lubie). Rychły koniec ery rc. Pora zacząć normalne życie - w sensie przerzucić sie na sajko i mdma
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 8046 / 1456 / 2
Jaki znow koniec ery rc?
Bo chinczycy na szybko zsyntezowali 1-2 zwiazki...

Takich niewypałow było setki i bedzie kolejne setki.
  • 702 / 22 / 0
Tylko ponoć dawki tego to 100+ wtedy ponoć świetnie działa.
  • 8046 / 1456 / 2
Nie bardzo.
Generalnie tego wynalazku sa 3 wersje.
2 z nich nieaktywne, 3 moze posmyra.
  • 610 / 55 / 0
Ta co żrałem to smyrało kapke, ale wapo smakowało jak niedojebany nep przepierdolony z kofeiną ze śmietnika, a co za tym idzie dusił jak dmt, ale bez fajnych efektów. Co do klamy to rozpierdala ładnie, nawet gorzej niż cmc'ki. Aaaaa i jeszcze po wapo pozostawał ten niedojebany posmak. Uważam, że za ketony już nie warto się brać. Nadchodzi era piperazyn. A tak wgl to najlepiej nic nie ćpać. Chyba, że prać sie kołami, koła warto. Sajko w sumie też, ehhh
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 4 / 1 / 0
Zamówiłem od sprawdzonego fedora ostatnio.
Klama zapchana i nie mogłem przez kilka godzin odetkać nosa jakieś 200mg sniffem przerobiłem w 30min i oprócz łez w oczach i zaczerwnionych oczu nic oprócz lekkiego spięcia i takiego przyebania na bani nie czułem tak więc zjadłem spora ilość benzo a resztę tego gówna wyrzuciłem do klopa
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.