NBOMe Meskalina

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Miał ktoś do czynienia z meską w wersji NBOMe?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 567 / 6 / 0

nawet nie wiedziałem że to możliwe, nie spotkałem się z tym w żadnym sklepie do tej pory, a pomysł wydaje się być wspaniały

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Alkohol w Policji ma charakter incydentalny?

Zdarzenia z udziałem funkcjonariuszy Policji będących pod wpływem alkoholu stanowią pewien problem, który wg Policji jest incydentalny.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 4 / 0

A czemu by miało nie być możliwe? Jeśli mnie pamięć nie myli, to coś ma dawkowanie w okolicach 50mg i jest zdecydowanie płytszą wersją meskaliny. Podobno proskalina, albo TMA wypadają lepiej.
  • 556 / 32 / 0

przy cenie w jakiej obecnie mozna kupic ta substancje (jakies 230eur/g) i biorac pod uwage, ze jest niespelna tylko dwa razy aktywniejsza niz normalna mesk, raczej nie warto nawet glowy sobie zawracac.
  • 344 / 4 / 0

Jakieś póltora roku temu pi razy oko, była o wiele szerzej dostępna za niższą cene niż ta o której baltazar wspomina, ale wśród 'testowiczów' nie zrobiła szumu... Ale z dawkowaniem baltazargąbka to coś żeś czasem nie pojebal? Nie jest przypadkiem około 3 razy bardziej aktywniejsza? 100-200mg?
Choć wtedy i tak cena jaką podałeś to sorry, ale lepiej kupić Meske za około 150zł/g i niech będzie na dwa dobre tripy niż grama za nawet 150euro i by było na "4 niby fajne"

Podobno jeśli chodzi o zastąpienie meskaliny lepiej wygląda E, i AL... A i ich cena wygląda o wiele lepiej
  • 567 / 6 / 0

miałem nadzieje że dużo na profilu działania nie straci, a dawka będzie mniejsza
no bo cóż, meskalina jest pod tym względem chujowa w porównaniu np do LSD xD
pól grama w stosunku do mikrogramów
a jedzenie gorzkiego proszku nie należy do najprzyjemniejszych aspektów ćpania
  • 3831 / 139 / 13

Kup sobie coś w kapsułkach albo puste kapsułki, matko ale wy macie problemy - chciałbym tylko takie mieć;

NBOMe meskalina wykazuje działanie rozrywkowe w dawkach od 100mg; po co wam szukać jakichś gówien jak i tak przyjdzie kiedyś na nią czas, jak zdelegalizują to czy owo, a skoro jest niepopularna, to znaczy, że jest hujowa w porównaniu do innych zabawek.
  • 827 / 2 / 0

Ale przede wszystkim jest to nie opłacalna zabawa. Easy. ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Napewno niedlugo pojawi sie bo ma odpowiednie dawkowanie
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata