Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 4 / / 0
Jak ma sie z tym większy problem to w aptece dostanie sie bez problemu specjalne areozole do nosa np:rinocross czy nawet otrivin regeneracja:)
  • 877 / 275 / 0
Jakaś dziwna wkręta, czytałem ten temat ze dwa miesiące temu i od tamtej pory zawsze mam katar po bakaniu. Uważajcie na ten Otrivin, cholernie wciąga.
  • 15 / / 0
A ja mam czesto tak że jak się skopce to właśnie nagle na doslownie 5 minut dostaje kataru ? O co może chodzić? XD
  • 364 / 49 / 0
Ja po buchu mam wrażenie cięższego oddychania, ale to obkurczanie naczynek w nosie. Jedni mają czerwone oczy, a drudzy będą mieli katar/cięższy oddech przez nos. Normalna sytuacja.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.