Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 2215 • Strona 217 z 222
  • 46 / 5 / 0
W sierpniu dostałem jeszcze normalnie paczke, ale we wrześniu nic, tak samo jak zawsze kontaktu brak :/
Na stronie jest info, że kanna jest znowu dostępna więc pewnie dużo zamówień ma
  • 17 / 3 / 0
Złożyłem zamówienie na początku sierpnia i od tego czasu status się tylko zmienił na "Do wysłania". Oczywiście żadnym sposobem nie idzie się skontaktować z szamanem, mimo moich kilkukrotnych wiadomości na różne adresy. Niestety opłaciłem zamówienie z góry, gdyż widniała informacja, że rezygnują z pobrań z powodu problemów z kurierami przy tego typu wysyłce. Co ciekawe, kilka dni później pobrania znów wróciły :|
Uwaga! Użytkownik Incognitus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 713 / 129 / 0
Od kilku lat wiadomo, że to oszust a wy dalej zamawiacie. powodzenia.
  • 1126 / 206 / 7
a do tego maczaniarz :trucizna:
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 46 / 5 / 0
Mnie nigdy nie oszukał, poza tym nie widzę żeby ktoś sprzedawał coś podobnego do kompozycji więc nie ma alternatywy :/
  • 583 / 178 / 0
Wrócił skurczybyk xD a jednocześnie i ja.

Wysyła normalnie wszystko, do tego co najlepsze dzwoni teraz osobiście w sprawie dostawy xD obsluga klienta pierwsza klasa.

A te kompozycje mają inne działanie niz mj czy kanna. Niby podobnie, ale jednak inaczej. Nie wkręcają sie krzywe fazy i nie ma odczuwalnego zjazdu (chociaż swoje trzrba odespać). Dla mnie to najlepszy wybór, jeśli chodzi o towarek podobny do mj.
  • 21 / / 0
Na noc lepsza Catuaba , damiana sprawia że się rozluźniasz i po wypiciu niewiele się chce - przynajmniej na mnie tak działa.
Jak damiana wieczorkiem to jedynie ekstrakt a nie jako napar lub z muira puama i korzeniem suma

scalono - WRB
03 grudnia 2021GermanskiOprawca pisze:

A te kompozycje mają inne działanie niz mj czy kanna. Niby podobnie, ale jednak inaczej. Nie wkręcają sie krzywe fazy i nie ma odczuwalnego zjazdu (chociaż swoje trzrba odespać). Dla mnie to najlepszy wybór, jeśli chodzi o towarek podobny do mj.
W jakich ilościach polecasz zamawiać i która wg Ciebie najlepsza?
Uwaga! Użytkownik TruthSeeker1150 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 583 / 178 / 0
@TruthSeeker1150

Jak mialem zamówione 3g na dwie osoby to jeszcze było spoko. Poszło w jedno popołudnie.

Ale ostatnio wziąłem 12g i masakra. Nie dość, że zniknęło w jeden dzień to pamiętam tylko pierwsze jaranie, a potem jak obudziłem się i wór był juz pusty xD także wycofuję się z twardego stanowiska, że to nie są kanna. Potrafi odciąć od rzeczywistości w podobny sposób. I samopoczucie jakieś chujowe po tej 12tce było. Troszkę ogłupiony się jednak czuję. Nie planuję dalszej współpracy z szamanem.

Oczywiście testowałem 2v2, która jest znana ze swej mocy od wielu lat xD
  • 2 / / 0
Witam, jak złożyć zamówienie w sklepie ss, bo nowego konta nie można założyć?
  • 740 / 189 / 0
Konta nie działają od paru lat. Napisz mejla do niego i on to ogarnie ręcznie i wyśle Ci passy. Przynajmniej mi tak pomógł. @Rsc
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
ODPOWIEDZ
Posty: 2215 • Strona 217 z 222
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.