Nasze Skręty

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 189 / 29 / 0

Widzę, że panuje u was tendencja na długie filterki, bardzo ładnie panowie. Nie cierpię takich krótkich dydków jak u Syberka, szczególnie paląc z innymi. Nie dość, że przekurewny żar, to podawanie lola między sobą wymaga niemałego skupienia przy końcówce. O nie, nie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 930 / 113 / 5

:heart:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Metamfetamina warta prawie miliard dolarów. Udaremnili największy przemyt w historii

To największe w historii przejęcie narkotyków na amerykańskiej ziemi - podaje CNN. 1,7 tony metamfetaminy, oraz mniejsze ilości heroiny i kokainy, które miały trafić statkiem do Australii, zostały ukryte w sprzęcie elektronicznym.
  • 921 / 27 / 0

Może nie skręt, ale taki blancior z 1.2g AK47 na wieczór. :)
  • 1525 / 14 / 0

Taki ostatnio prezent ukręciłem :)
Od gòry:
Jack herrer
Sour diesel
Blue cheese

ed;
lol chyba nie umiem dodać obrazka -
post2372699.html?hilit=załączanie%20zdjęć#p2372699
to działa?
Użytkownik nieaktywny
  • 241 / 32 / 0

Nie.
  • 921 / 27 / 0

Piątkowy, nocny spliff z 0.5g Cream Caramel od Sweet Seeds. :)
Użytkownik nieaktywny
  • 241 / 32 / 0

Słaba fota, ale nie chce mi się już walczyć z robieniem lepszej.
Dwa joinciki na wieczór, tego malucha zaraz spalę, żeby wytestować materiał i zobaczyć, co mnie czeka przy dużym. W obu jest załadowany pysznie pachnący żywicą Northern Lights, jaram się w opór :cheesy: bo czystej indici nie paliłem dawno więc oczekiwania są duże.
Ten drugi grubas ma załadowane 0,75g plus jakieś 0,3g tytoniu, podejrzewam że na jeden raz go nie dam rady skopcić, ale pal to wsio.
  • 315 / 24 / 0

Wspomnienie zimy :)
IMG_20170120_084657.jpg
  • 2829 / 193 / 0

20 lipca 2018mr_b pisze:
lol chyba nie umiem dodać obrazka -
post2372699.html?hilit=załączanie%20zdjęć#p2372699
to działa?
W pierwszym poście wątku w spoilerze ukryłem "BHP dodawania zdjęć".
Sam korzystałem przed chwilą w innym temacie z dodawania zdjęcia przez załącznik przez hajpa i działa.

Myślałem że temat umarł śmiercią naturalną (sam go zaniedbałem :( ) ale widzę że go odkopaliście z czego jestem bardzo zadowolony. Ja aktualnie akurat 3 dzień przerwa od trawki, ale jak tylko coś mi wpadnie w ręce to postaram się znowu wstawić wam zdjęcie moich chujowych skrętów :D
  • 921 / 27 / 0

W takim razie, w celu rozruszania tematu wrzucam jakiegoś starocia. Na dniach może ukręcę coś fajnego to się pochwale. ;)
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata