Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 6 z 6
  • 4 / / 0
Hahahaha nie Panowie :) Taki nie jestem :) Dystans do siebie i tego mam :) Jeśli coś zawsze poważnego to czekam zalecany czas jak mysz na ser :D Więc możemy się założyć o dobrą dyche :D Haha
Ale najważniejsze że kolega uświadomił iż nic się nie stanie <3 Uff
  • 1545 / 1577 / 0
ja bym sie na miejcu autora nie bala. ja mialam kilka lat temu b.powazna operacje i poszlam do szpitala na ostrym 3 dniowym kacu ( alko nie bylo juz ode mnie czuc ) i jeszcze dali jakies benzo pod jezyk, bo panikowalam. nic sie nie stalo, ale nikomu nie polecam takich glupot.
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1031 / 133 / 0
Lepiej nie palić przed znieczuleniem oraz w ogóle lepiej nie palić regularnie przed znieczuleniem. Zawsze czułem, że słabiej działa znieczulenie gdy byłem w takim stanie u dentysty.
  • 2430 / 560 / 155
Ja będąc uzależniona od opio odstawiłam przed operacją (byłam po detoksie), zrobiłam test na obecność narkotyków i pokazałam anestezjologowi wraz z pozostałymi wynikami badań, informując o częstotliwości, długości, ilości i sposobach zażywania.

W konsekwencji dostałam podwójną dawkę fenta.

Lepiej mówić o wszelkich dragach, bo interakcja z anestetykami może czasem poważnie zaszkodzić. W końcu tajemnica lekarska i te sprawy. A jeśli chodzi o stymulanty, to interakcja stimów z anestetykami może doprowadzić do przełomu nadciśnieniowego.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 4 / 0
Mówi sie o wszystkim bo jest zależność jakie masz miec później znieczulenie. Anestezjologowi i Lekarzowi który ma operować. Czy później masz mieć pompę infuzyjna podłączoną czy tylko morfine domięśniową. To tylko przestroga :) bo teraz nie ma planowanych operacji. Pozdro M
  • 6 / / 0
Ja po detoksie od bupry w 2019, - biorę od magika Clon 6mg, baclofen 100 mg Symfaxin 150 mg. Miałam operacje na babskie sprawy. Zgłosiłam lekarzowi i miałam na karcie napisane NIE PODAWAĆ OPOIDÓW. Znieczulenie miejscowe dostałam jakiś rozweselacz tzw głupi jaś ale midazolamu nie dał mi anestezjolog. Puki co udaje mi się zachować abstynencje. A dodam że mój ginekolog mówił że miał pacjentkę co była w programie metadonowym i klinika zamówiła dla niej wcześniej metadon.
  • 23 / / 0
Ogolem to jest tak, ze nawet jak nie powiecie o uzaleznieniu od benzo/opioidow to anastezjolog w trakcie operacji i tak sie skapnie, ze cialo jest przyzwyczajone do ow substancji. A jak? A tak, ze w trakcie narkozy jestescie monitorowani caly czas jezeli chodzi o wszystkie parametry i jezeli powiedzmy ''standardowa'' dawka np. opioidow nie bedzie dzialac tzn cialo bedzie reagowac na bol to od razu wiadomo o co chodzi. Dlatego lepiej mowic, ulatwicie prace innym bo beda wiedzieli ze trzeba podac wieksze dawki. A oni i tak maja wyjebane na wasze uzaleznienia, nie ich dzialka. (Informacja z 1 reki poniewaz sama pracowalam przez jakis czas na anastezjologii) :)
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 6 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.