Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 3 z 6
  • 21 / / 0
0202122 pisze:
@up
Jeżli post jest napisany poważnie, to odpowiedź brzmi: tak 2 miesiące wstrzemiężliwości od wyżej wymienionych substancji wystarczą.
Jak najbardziej poważnie, mam skierowanie na operację i muszę ustalić termin dlatego z stąd moje pytanie

boberator właśnie dałem sobie na wstrzymanie, tylko chciałem się dowiedzieć czy to nie za krótki czas, czy odłożyć operację na dalszy termin.

Pozdrawiam.
  • 1451 / 14 / 0
Nie ćpaj benzo. Mój kumpel z którym jadłem te leki doznał złamania otwartego kości piszczelowej, od razu brali go na operację. Aby go uspokoić pielęgniarka podała mu w żyłę jakieś benzo, aby się nie wiercił, nie rzucał. Mówił mi żebym żałował reakcji pielęgniarki, kiedy po podaniu dawki, która by uspokoiła nawet 150kg schaba on nic nie poczuł hehehe...

Tolerancję musiał mieć niesamowicie wyrobioną.
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 1615 / 23 / 0
W sytuacji gdy użytkownik nie bierze jakieś substancji w ciagach a jedynie okazjonalnie, to wystarczy kilka dni przed zabiegiem nic nie zarzucać. Z pewnością wystarczy.
  • 4 / / 0
0202122 pisze:
Z pewnością wystarczy.
No, w końcu jakaś dobra odpowiedź, dzięki ;]

scalono - 02

A jak ma się DEX do narkozy?
Wszystko.
  • 353 / 5 / 0
Miałem w ciągu jednego miesiąca trzy operacje pod narkozą tuż po dłuugim ciągu mefedronowym (dokładnie pierwsza odbyła się w 1 dzień przerwy, jeszcze w nosie miałem biało) i... udało mi się bez powikłań przez to przejść. Nie wybudziłem się na stole a to był okres gdzie brałem sporo beta-ketonów. Z tego co wiem tuż przed zabiegiem wypełnia się ankietę dla anestezjologa przy której jednak proponuje zaznaczyć ,że się bierze. Te dane są poufne.
Oczywiście gdybym wiedział ,że czeka mnie operacja zrobiłbym przerwę, radze nie sugerować się moją sytuacją.
  • 1167 / 12 / 0
0202122 pisze:
W sytuacji gdy użytkownik nie bierze jakieś substancji w ciagach a jedynie okazjonalnie, to wystarczy kilka dni przed zabiegiem nic nie zarzucać. Z pewnością wystarczy.

Czyli jak czlowiek bierze tylko w weekendy to starczy kilka dni?
  • 1615 / 23 / 0
Wystarczy kilka dni przerwy i będzie ok. Chyba że ktoś jest na prawdę ciężko w coś wjebany i odstawienie wywołałoby zespół abstynencyjny, który stwarzałby zagrożenie. Przy rekreacyjnym użytkowaniu, nie ma takich obaw.

Poza tym jeśli są jakiekolwiek przeciwskazania, to pytają pacjenta czy przyjmuje np. jakieś leki na stałe, bądź czy zażywał coś w przeciągu 24/48h.
  • 11 / 1 / 0
W poprzednim roku miałem dwie operacje pod narkozą będąc w ciągu 3-MMC (dzień w dzień, duże dawki). Na drugą operację to praktycznie prosto z Sunrise festival poszedłem pod nóż. Wyniki badań miałem dobre, nie było żadnych przeciwwskazań heheh badania dzień przed operacją wykazują czy delikwent nadaję się do krojenia ;-) w tym roku we wrześniu kolejna operacja przede mną a melango leci dalej hehe Zaznaczam, że wszystkie operacje są ortopedyczne, jestem połamańcem ;d ćpanie nie jest ich powodem heheh
  • 1031 / 133 / 0
Interesuje mnie sytuacja odwrotna. Parę lat temu miiałem operację pod narkozą i od tej pory wydaje mi się, że narkotyki gorzej na mnie działają, tzn. jest za słabo lub średnio w sensie malej euforii. Działanie obwodowe jest takie samo, ale na psychikę działa źle - chodzi głównie o syntetyczne kannabinoidy i 3mmc). Rzecz stała się zaraz po przejściu zabiegu. Czy ma to zjawisko coś wspólnego z pełnym znieczuleniem? A może z wypadkiem (złamanie ręki)? Proszę o odpowiedź...

PS.
Wydaje się, że nie czuję przyjemności z brania, a także picia alkoholu! CO jest..
  • 1031 / 133 / 0
Dodam jeszcze, że teraz rzucenie wszystkiego przychodzi mi o wiele łatwiej, co samo w sobie nie jest złe, ale tak jakbym zakończył pewien etap w życiu. Nie chce, nie mogę... Nie wiem.
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 3 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.