Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 2 z 6
  • 7 / / 0
Witam mam pewne pytanie...... mianowicie słyszałem że przed 24 h przed narkoza nie powinno się palić (THC) jak z tym jest i druga sprawa jak po narkozie kiedy to obudzę się i będe chciał zapalić ze schowanego pod poduszką fun packa. Prosze o szybkie odp do szpitala idę w piątek.
  • 61 / / 0
Pewnej pięknej Środy miałem mały zabieg pod narkozą. Wieczorem Moja odwiedziła mnie z makumbą. Było przednio. :)
Żyję i mam się dobrze.
Od jutra.
  • 394 / 5 / 0
Witam was drodzy forumowicze,wątek zakładam już o późnej godzine mam nadzieję,że ktoś odpisze.
Jutro będę miał robioną operację artroskopową barku,ponieważ mam uszkodzony obrębek.
Przedtym będą robione także badania moczu,krwi więc pytanie skierowane do was jest możliwość,że przy takich badaniach wykryją jakieś narkotyki we krwi ? Bo generalnie moim zdaniem badanie na obecność narkotyków we krwi raz,że kosztuje dwa jest specjalnie ukierunkowane labolatoryjnie. Ale dzisiaj pewna osoba mi powiedziała,że będą badać krew żeby sprawdzić czy mogę być zdolny do znieczulenia (narkozy) i jak tam będą jakieś substancje to wykryją,bo potrzebne im to jest żeby nie było komplikacji.
Czekam na odpowiedzi jak to w końcu jest,bo nie chciałbym żeby wykryli mi we krwi amfe i trawe.
Pozdrawiam
,,Niezapomniana faza przed oczami gwiazdy... odpływasz jakbyś wciągnął naraz wiadro Szałwi 5 minut poza światem lecz czas tu nie gra roli miej pewność,że powrót do rzeczywistości napewno zaboli.''
  • 61 / / 0
Pół roku temu miałem mały zabieg pod narkozą i nie robili żadnych badań krwi pod kątem dragów. Anestezjolog podsunie Ci papier w którym będziesz mógł odpowiedzieć na pytania dot. palenia fajek i alkoholu. Inne używki to Twój ewentualny problem.
Od jutra.
  • 1027 / 5 / 0
Ja miałam z miesiąc temu też zabieg pod narkozą i żadnych badań przed tym nie robili. No ale może zależy od szpitala.
  • 25 / 1 / 0
Lekarzy chyba i tak obowiązuje tajemnica w takich sprawach? Akurat trawa i amfa chyba jest bez znaczenia przy znieczuleniu, nie znam się ale ogólnie lepiej powiedzieć lekarzom coś, co może mieć wpływ na operację, czyli tolerancja itp. Ale nie mówię tutaj konkretnie do Ciebie, tylko ogólnie.
  • 4821 / 254 / 0
O wyniki nie masz co się martwić, jesteś badany aby sprawdzić stan organizmu przed podaniem narkozy, myślisz że lekarze nie widzieli gorszych metabolitów we krwi? :-)
Niedawno moja droga psiapsółka miała zabieg wykonywany pod narkozą i lekarz prowadzący zapytał wprost czy nie zażywa regularnie żadnych opio. Nie wiem czy jest to standardowa lekarska procedura czy pytanie podyktowane było dość wątłą budową ciała tej wspaniałej kobiety :-)
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 21 / / 0
Witam
Również będę miał zabieg prostowania przegrody nosowej i obawiam się narkozy. Czy 2 miesięczna pauza wystarczy przed narkozą? Wcześniej brałem głównie 6ABP, ETHCAT raz pentedron, bufedron, brefedron i parę razy THC.
Pozdrawiam.
  • 1615 / 23 / 0
@up
Jeżli post jest napisany poważnie, to odpowiedź brzmi: tak 2 miesiące wstrzemiężliwości od wyżej wymienionych substancji wystarczą.
  • 451 / 2 / 0
Ja dzień przed wycinaniem migdałków (luty tego roku) wypiłem bodaj 5 piwek. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale kurewsko ciężko było mnie znieczulić, bardzo szybko metabolizowałem znieczulenie miejscowe i po podaniu czterech zastrzyków babka powiedziała, że więcej już nie może mi podać i chlastała na żywego - średnio miłe wspomnienie. Pomijam już, że jucha się lała jak dzika, wyglądałem jakbym spierdolił z teledysku do "Bloodline" Slayera. Od tej pory używkom przed zabiegami mówię zdecydowane: raczej nie ;)

A tak serio - po co masz ryzykować, dziewczyno? Daj sobie na wstrzymanie, naprawdę.

scalono

Lol, nie powinienem ujebany pisać postów. Byłem pewny, że wątek został założony kilka dni temu, okazuje się, że odpisałem zupełnie innej osobie niż myślałem... Cóż. Tak czy inaczej - nie ćpać przed zabiegami.
Amen.
Wujek boberator.
Uwaga! Użytkownik boberator nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 2 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.