Narkotyki a sukces zawodowy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 990 / 185 / 2

Tylko ilu z niego wychodzi?
  • 956 / 131 / 0

Ciekawe jak by było, gdyby temat brzmiał BRAK NARKOTYKÓW, A SUKCES ZAWODOWY

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / 4 / 0

20 maja 2018VERBALHOLOGRAM pisze:
Ciekawe jak by było, gdyby temat brzmiał BRAK NARKOTYKÓW, A SUKCES ZAWODOWY
A jakby niby miało być? Intuicyjnie, jak myślisz?

Alkoholizm wysokofunkcjonujący - HFA (ang. high functioning alcoholics) - grupa pacjentów z problemem alkoholowym o bardzo specyficznym obrazie uzależnienia. Pomimo problemów z alkoholem prowadzą życie na wysokim poziomie - dobrze zarabiają, mają odpowiedzialną pracę

https://businessinsider.com.pl/rozwoj-o ... go/hqhx425

* co piąty alkoholik w USA to HFA
* wśród pracowników korporacji 18% pije alkohol codziennie, a 40% kilka razy w tygodniu

Wniosek: w temacie brak narkotyków, a sukces zawodowy byłoby więcej szczęśliwych historii.

Z mojego otoczenia to w zasadzie jestem jedyną osobą, która pomimo ćpania i picia od 12 roku życia skończyła dobra studia i ma dobrze płatną pracę. Reszta albo robi w fabryce, albo siedzi na zachodzie, albo ma list gończy, ale stoi pod klatką i mowi głupoty.

ale co z tego jak jestem niedorozwinięty emocjonalnie, nie potrafię nawiązać normalnej znajomości, wyrażać uczuć?
  • 2730 / 921 / 0

Nie ma co oszukiwac czesto osoby z umiarkowanym stopniu zazywajace pewne substancje , przygotowane i majace troche wiedzy zachodza wyzej od innych nie dopingujacych sie takze to prawda.
Tak naprawde ludzie cpaja od wiekow , takze to nie jest nowość.
Co do fabryki ludzie ci tez czesto wysoko awansuja osiagaja sukces , kazda praca jest ważna.
Czasem jednak ci co nie maja umiaru laduja w zlym towarzystwie i roznie koncza.
Takze sprawa indywidualna jest jakie wyniki osiagnie sie stosujac doping.
  • 427 / 16 / 0

1 rok temu ćpałem rc stymulanty i odpierdalałem. Teraz piszę pracę dyplomową i własnie dostałem staż jako programista Javy. Dużo się zmieniło...

Zamiast ćpać biorę leki przeciwdepresyjne aby normalnie funkcjonować.
  • 1490 / 149 / 0

[mention]fraktal123[/mention] masz na myśli benzo czy coś innego ?
Na osoby z fobią społeczną, działają całkiem nieźle, ale uzależniają.. ;c

Mi co prawda zrobiły wiele krzywdy, ale pomogły zdać szkołe

Gratki, i powodzonka ! :)
  • 427 / 16 / 0

Chodzi mi o 3cmc, 4cmc, maczany, GBL, i jakieś inne randomowe proszki do prania mózgów które dostawałem od tutejszych vendorów w ramach sampli.
  • 3188 / 266 / 0

Od giebla to sie lodpiernicz. Toz to jest lekarstwo. Rozowe okulary i samopostoj instant.
  • 361 / 21 / 0

Myślę, że Odwiertowi zależy bardziej na wiedzy, co kryje się za Fraktala "lekami przeciwdepresyjnymi" - czym Fraktal się leczy i jak na tym wychodzi.

Odniosłem w życiu niejeden sukces zawodowy, biorąc narkotyki, ale kariera Dyzmy po pewnym czasie skończyła się, skończyło się eldorado. Teraz... teraz nie mógłbym.
  • 1765 / 217 / 0

^up
a od kiedy benzodiazepaminy to leki przeciwdepresyjne? DŻIZAS, co za bzdura - to, że coś daje high nie znaczy z miejsca, iż ma działanie antydepresyjne :wall: Tak po za tym, benzodiazpemainy to przede wszystkim anksjolityki.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata