Narkotyki a sukces zawodowy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 429 / 42 / 0

17 marca 2018UJebany pisze:
Ciekawe jak sie sprawdza benzodiazepiny w pracy na magazynie, ukladaniu towarow, kontakcie z klientem w sieci supermarketow Decathlon albo Carrefour.
Tam zlozylem CV i czekam na odzew. :cheesy:
Nie wiem jak się sprawdzą, ale w tamtym roku szukałem pracy i się znalazła: Pracownik produkcji w firmie biotechnologicznej 14 brutto na rękę, a stanowisko typu: przynieś, podaj, pozamiataj, wyczyść kabinę, zapakuj coś itp....
Jak sobie przeliczyłem, ze muszę 8h dziennie tracić na pierdoły i to jeszcze za marne pieniądze to zrezygnowałem. Praca na giełdzie nie dość, że dostarcza duży dochód (100 dziennie można na lajcie wyciągać), to jestem sobie sam sterem i okrętem. Do tego mogę realizować swój drugi projekt, bo mam fundusze: https://www.soimed.pl/o-projekcie-soimed/ - gdyby ktoś chciał się zapoznać, ekipę już mam paro osobową, jest nawet jeden kompetentny od Was. Gdyby ktoś chciał coś wnieść w projekt (doczytajcie sens nazwy "SoiMed") - to zapraszam do wstępnej rozmowy weryfikacyjnej. Z zakładki rekrutacja póki co nie radzę korzystać, ponieważ strona jest robiona dopiero od paru dni i jeszcze wszystko nie hula, więc proponuje tutaj napisać, albo najlepiej na fantastikum@tuta.io . Artykułów mamy już więcej, ale będą publikowane dopiero wtedy kiedy strona będzie skończona. Dodatkowo stworzyłem grupę na fb: Fantastikum Crypto Team oraz na telegramie - w warunkach bessy, ciężko się gra, ale akurat udało mi się ustrzelić parę perełek i w ten sposób poznałem dużo ciekawych ludzi z różnych branży, w tym medycznych i nawiązuje z nimi kontakt. A wracając do tego co napisałeś, to akurat w trejdowaniu benzo w miarę się sprawdza - przynajmniej w niektórych warunkach. Więcej info na ten temat w odpowiednim wątku o kryptowalutach. Cały mój wpis nie jest offtopem, bo dotyczy sukcesów zawodowych.

-- Już offtopu o zbanowaniu mnie na kilkanaście dni nie robię. Napisałem chyba w odpowiednim wątku, i szczegółowo to wyjaśniłem - jeżeli moderator/addministrator nie zrozumie co napisałem - to możecie mnie wywalić, ale po co? Ogólnie to faux pas z Waszej strony z Tym banem---

Pozdrawiam,
fantastikum
  • 2 / / 0

Ja chce być psychologiem, albo po prostu studiować psychologie, wierze ze narkotyki pomogą mi w zrozumieniu innych perspektyw i wywinduja moja osobe w jakims stopniu na wyzszy poziom.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Przyszła z kontrabandą na widzenie. Teraz w więzieniu może zostać na dłużej

Próbowała wnieść 1,85 grama suszu, zawierającego THC i 2,35 grama cosia, prawdopodobnie barbituranów.
  • 1591 / 254 / 0

Jeśli chodzi o związek narkotyków z sukcesem zawodowym to chciałbym w życiu tyle osiągnąć, że jak będe stary i pójdę do dilera to sprzeda mi pigułę z logotypem mojej firmy. :diabolic:
  • 584 / 40 / 0

Obyś tylko doczekał starości.

• 1017 / 93 / 0

23 marca 2018shizeR7 pisze:
Ja chce być psychologiem, albo po prostu studiować psychologie, wierze ze narkotyki pomogą mi w zrozumieniu innych perspektyw i wywinduja moja osobe w jakims stopniu na wyzszy poziom.
Tak, tylko weź pod uwagę że pacjenci nie są naćpani i hurra optymizm po walnięciu opio/stima/sajko słabo sie przeniesie na pracę z nimi. A kto wie po jakim czasie ty będziesz na tak wysokim poziomie że sam pacjentem zostaniesz.
  • 584 / 40 / 0

Nie wiem skąd te mity o rozszerzaniu horyzontów przez narkotyki. W sumie nawet osoby, które tworzyły pod wpływem sądzą, że w dłuższej perspektywie ograniczane są możliwości i rzutuje to na przyszłą pracę, naukę i zachowanie. Wielu artystów, a także naukowców na tym się przejechało i w rezultacie dotrwali ci, którzy szybko skończyli z braniem lub nigdy tego nie robili.
  • 814 / 141 / 2

To jest zwykłe usprawiedliwianie dla swojego ćpania. Najbardziej widocznie u ludzi, którzy żrą psychodeliki, bo opiatowcy to raczej się nie oszukują, że jakoś im to pomoże poszerzyć horyzonty i generalnie wiedzą w co się pakują.
  • 1 / / 0

Przez cpanie poszerzylem swiadomosc i dzieki temu swiadomilem sobie że żyjemy w fikcyjnym swiecie wykreowanym przez zaawansowana cywilizacje jestesmy zwykłymi trybikami dlatego nie boje sie smierci . Te teorie o jezusie niebie to zwykła bujda
zeby trzymac ludzi na smyczy jedynie niewielki odsetek ktory eksperymentuje z substancjami
jest w stanie dostrzec prawde .
  • 188 / 34 / 0

23 marca 2018shizeR7 pisze:
Chcesz, ale nigdy nie będziesz. Trochę mi przykro, że Ci to odbieram, ale Twoja wiara jest monstrualnie naiwna. W jednym się tylko zgodzę - narkotyki pomogą Ci w zrozumieniu innych perspektyw, nawet jeżeli miałaby być to refleksja, że kiedyś miałeś jakieś perspektywy. Wybacz, że moralizuję, ale bliżej mi już do czterdziestki, aniżeli do młodziana, który jeszcze nawet nie wszedł na rynek pracy. Taka choroba wieku ;-)
  • 744 / 28 / 0

PytonWindykator- 100% racji.
Nie czytam nawet wypocin ludzi ktorzy twierdzą że cokolwiek cpanie może im pomóc.
Może na krótką metę dostaniecie złudzenia ze zlapaliscie pana boga za nogi.

ALE jest to jakaś droga. Jesli wejdziesz w uzaleznienie (powiedzmy minimum rok politoksykomanii) i z niego wyjdziesz to moim zdaniem bedziesz swietnym materialem na psychologa, powodzenia :)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata